بلایی که یک صرافی سر استقلال آورد

​باشگاه استقلال با مشکل بزرگ معامله با یک صرافی در ماه‌های گذشته مواجه شده است.

بلایی که یک صرافی سر استقلال آورد

به گزارش زنهار، وضعیت انتقال پول باشگاه استقلال به میلیچ، باشگاه سانتاکلارا و یک طلبکار دیگر نامشخص است و همین مسئله برای آبی‌ها دردسر ساز شده است.

در ماه‌های گذشته و زمان مدیریت آجورلو باشگاه استقلال از طریق یک صرافی پول طلبکاران خارجی خود را پرداخت کرده و این پول از حساب باشگاه استقلال کسر شده است اما بر خلاف این که پول از مبدا کسر شده هیچ پولی به مقصد ننشسته و همین مسئله موجب نارضایتی طلبکاران شده که یکی از این طلبکاران میلیچ است  و پرونده ای که سبب بسته شدن پنجره نقل و انتقالات استقلال شده است.

در خصوص این ماجرا پای یک صرافی ایرانی باز است که باید مشخص شود پول‌های پرداختی باشگاه استقلال چطور به مقصدهای مورد نظر ننشسته است. فیش‌هایی که سبب شده تا حتی استقلال را محکوم به جعل بودن اسناد کنند در حالی که موقع انتقال این پول‌ها از حساب باشگاه استقلال پول کسر شده و همین مسئله سبب تعجب و آشفتگی مسئولان استقلال شده است.

به هر حال باشگاه استقلال فعلا جهت باز شدن پنجره نقل و انتقالات خود مجبور است این پول را دوباره به میلیچ پرداخت کند تا نتیجه بررسی پول‌های گم شده بین صرافی مورد نظر و طلبکاران مشخص شود. 

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار