اقدام حاشیه‌ساز کنعانی‌زادگان علیه پرسپولیس

مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس درخواست افزایش رقم قرارداد خود را داده است.

اقدام حاشیه‌ساز کنعانی‌زادگان علیه پرسپولیس

به گزارش زنهار، ورزشی خبرگزاری تسنیم، در روزهایی که باشگاه پرسپولیس به شدت درگیر موضوع تمدید قرارداد برخی بازیکنان و همچنین جدایی چند ستاره این تیم بود، ظاهراً محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع ملی‌پوش سرخپوشان نسبت به برخی اتفاقات رخ داده دلخور شده و به همین دلیل گلایه‌های خود را به مدیران باشگاه پرسپولیس انتقال داده است.

براساس این گزارش، کنعانی‌زادگان که ابتدا خواستار دریافت مطالبات خود شده بود، پس از تسویه حساب باشگاه پرسپولیس با بازیکنان، در مذاکره با مدیران این باشگاه خواستار افزایش رقم قرارداد فصل آینده‌ خود شده و معتقد است مبلغ دریافتی او نسبت به بازیکنان دیگر بسیار پایین است.

این مدافع ملی‌پوش که یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد، در آخرین گفت‌و‌گوی خود با رضا درویش هم خواسته افزایش رقم قرارداد را مطرح کرده است و باید دید باشگاه پرسپولیس چه تصمیمی در مورد این بازیکن خواهد گرفت.

کنعانی‌زادگان تا این لحظه همچنین در اقدامی عجیب پاسپورت خود را برای اردوی خارجی پرسپولیس به این باشگاه تحویل نداده و در انتظار تعیین تکلیفش از سوی مدیران باشگاه است. برخلاف شایعات منتشر شده، تاکنون هیچ پیشنهاد خارجی نیز برای حسین کنعانی‌زادگان به باشگاه پرسپولیس نرسیده است.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار