ابهام در سرنوشت ۵ ستاره پرسپولیس

چند ستاره پرسپولیس وضعیت نامشخصی برای فصل آینده دارند و شاید قهرمان لیگ برتر ایران با تغییرات زیادی مواجه شود.

ابهام در سرنوشت ۵ ستاره پرسپولیس

به گزارش زنهار، پرسپولیس بعد از قهرمانی در لیگ برتر وارد چالش بزرگی شده است. سرمربی تیم قهرمان از این تیم جدا شد و مدیران پرسپولیس مشغول انتخاب جانشین برای اوسمار هستند. در کنار انتخاب سرمربی،وضعیت تعداد زیادی از ستاره‌های این تیم برای فصل بعد نامشخص است و احتمالا شاهد جدایی چند ستاره پرسپولیس خواهیم بود. علیرضا بیرانوند بعد از فسخ قرارداد با پرسپولیس در نزدیک ترین حالت برای جدایی از جمع قرمزها قرار دارد و بعید است این بار بازگشتی برای گلر شماره یک تیم ملی در کار باشد. مهدی ترابی دیگر ستاره سرخ پوشان هم احتمالا از پرسپولیس جدا خواهد شد تا شوک بزرگی به این تیم وارد شود.

ترابی پیشنهاد بسیار خوبی از تراکتور دریافت کرده و احتمالا راهی این تیم خواهد شد. دانیال اسماعیلی فر مدافع راست پرسپولیس هم ساز جدایی کوک کرده و هنوز برای تمدید قرارداد با پرسپولیس به توافق نرسیده است. علی نعمتی، گیورگی گولسیانی و فرشاد فرجی ۳ مدافع پرسپولیس هم هنوز پیشنهادی برای تمدید قرارداد دریافت نکردند و وضعیت مبهمی برای سال آینده دارند. در این بین تنها تمدید قرارداد با وحید امیری،سروش رفیعی و مرتضی پورعلی گنجی به نوعی قطعی به نظر می‌رسد ولی هنوز خبر توافق با این نفرات هم به صورت رسمی اعلام نشده است.

در صورت جدایی ستاره‌ها پرسپولیس به طور حتم کار سختی برای فصل آینده و البته برای حضور در لیگ نخبگان آسیا خواهد داشت. اتفاقی که قطعا واکنش هواداران پرسپولیس را هم در بر خواهد داشت و چالش بزرگی برای درویش و تیم مدیریتی پرسپولیس خواهد بود.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار