اورونوف قید جدایی از پرسپولیس را زد

افراد نزدیک به باشگاه پرسپولیس از تمایل اورونوف برای ادامه همکاری با پرسپولیس خبر دادند.

اورونوف قید جدایی از پرسپولیس را زد

به گزارش زنهار، آستان ارونوف بازیکن فوتبال اهل ازبکستان است و این ستاره پر طرفدار در پست وینگر برای باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر خلیج فارس و تیم ملی ازبکستان بازی می‌کند. 

اورونوف که در نیم فصل با وجود پیشنهاد تیم استقلال، با پرسپولیس به توافق رسید از تیم‌های اماراتی و قطری پیشنهادات زیادی دریافت کرده است.

برخلاف اوسمار ویرا، اورونوف قصد جدا شدن ندارد و تا پایان قراردادش در پرسپولیس می‌ماند.

در هفته‌های پایانی مسابقات لیگ برتر و با درخشش اوستون اورانوف هافبک تهاجمی ملی پوش تیم پرسپولیس پیشنهادات زیادی از تیم‌های قطری و اماراتی برای باشگاه پرسپولیس و مدیر برنامه‌های این بازیکن به تهران رسید.

اخبار رسیده طی روز‌های گذشته حاکی از این بود که اورونوف قید جدایی از پرسپولیس را زده و با توجه به قرارداد یک سال و نیمه اش تا پایان فصل پیش روی لیگ برتر می‌خواهد در این تیم بماند.

افراد نزدیک به باشگاه پرسپولیس از تمایل وی برای ادامه همکاری با پرسپولیس خبر دادند و این موضوع را برخلاف تصمیم اوسمار ویرا سرمربی برزیلی این تیم دانستند.

از این بازیکن ملی پوش نیز نقل شده که او گفته می‌خواهد فصل آینده هم با پرسپولیس در لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد تا در صورت جابجایی و انتقال فرصت‌های بهتر و متناسب‌تری پیش رویش قرار بگیرد.

در روز‌های گذشته نیز بسیاری از پیشکسوتان پرسپولیس بر این باور بودند که اوسمار ویرا نباید به این سرعت از این تیم می‌رفت و می‌توانست با ادامه حضورش در پرسپولیس و کسب نتایج بهتر، تصمیمات مطلوب‌تری در پایان فصل آینده لیگ برتر بگیرد.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار