از نرفتن به پرسپولیس خوشحالم!

جواد آقایی‌پور، بازیکن استقلال خوزستان می‌گوید فعلا تمرکزش روی تیم و حفظ آن در لیگ برتر است .

از نرفتن به پرسپولیس خوشحالم!

یه گزارش زنهار، اگر در نیم‌فصل پیشنهاد پرسپولیس را قبول کرد، حالا دغدغه‌اش قهرمان‌شدن یا نشدن تیم بود اما این روزها جواد آقایی‌پور با دیگر بازیکنان خوزستانی نگران سقوط استقلال به دسته پایین‌تر است. استقلال خوزستان فردا در یکی از مهم‌ترین بازی‌های این فصل، باید مقابل نساجی قرار بگیرد. هر دو تیم در جدول 22امتیازی هستند و برای فرار از سقوط، نیاز مبرمی به 3امتیاز این بازی دارند. آقایی‌پور، مهاجم آبی‌پوشان اهوازی امیدوار است او و هم‌تیمی‌هایش در خانه نساجی را شکست بدهند و خیالشان بابت ماندن در لیگ تا حدودی راحت شود. آقایی‌پور که در بازی قبلی با سپاهان گل تساوی استقلال خوزستان را به ثمر رساند، درباره این بازی با همشهری گفت‌وگو کرده است.

برای بازی با نساجی آماده‌اید؟

بعد از تساوی با سپاهان در زمین حریف، شرایط خوبی پیدا کرده‌ایم و انگیزه بچه‌ها برای ادامه لیگ بیشتر شده است. ما در این چند بازی سعی کرده‌ایم از لحاظ امتیازگیری عملکرد خوبی داشته باشیم و امیدوارم در بازی با نساجی هم یک اتفاق خوب برای استقلال خوزستان رخ بدهد.

در بازی با سپاهان ششمین گل خودت را در این فصل به ثمر رساندی. زدن 6گل کم نیست؟

من در بعضی از بازی‌های این فصل به‌عنوان وینگر بازی کردم و در بعضی از بازی‌ها نیز مهاجم نوک بودم. گل‌زدن در لیگ برتر خیلی سخت است و خدا را شکر می‌کنم که تا همین جا هم 6گل زده‌ام. این را هم باید درنظر گرفت که تیم ما تازه امسال به لیگ برتر صعود کرده و از همان ابتدای لیگ شرایط سختی را تجربه کردیم و در پایین جدول قرار داشتیم. اگر هم گلی زدم نتیجه تلاش بازیکنان بود و امیدوارم در 4بازی پایانی هم عملکرد خوبی داشته باشم و بیشتر به تیمم کمک کنم.

چرا در لیگ امسال نتایج خوبی نگرفتید؟

تیمی که به لیگ برتر صعود می‌کند، در سال اول دنبال ماندن در لیگ است. 90درصد تیم ما بعد از صعود به لیگ برتر تغییر کرد و برای هماهنگ‌شدن نیاز به تغییرات داشتیم و همین موضوع باعث شد تا امتیاز از دست بدهیم. در نیم‌فصل دوم شرایط بهتر شد. حالا هم 4فینال مهم دیگر در پیش داریم و بازی با نساجی هم حساسیت‌های خودش را دارد. چون در جدول هم‌امتیاز هستیم، قطعا باید این بازی را ببریم، به‌خصوص اینکه در خانه بازی می‌کنیم و از هواداران می‌خواهم در این بازی مهم ما را تنها نگذارند.

چرا هواداران استقلال خوزستان استقبال خوبی از بازی‌های شما ندارند؟

امیدوارم که در این بازی استقبال خوبی داشته باشند چون ما به برد مقابل نساجی نیاز داریم.

فکر می‌کنی در لیگ برتر بمانید؟

همه هدف ما همین است و حس می‌کنم در لیگ برتر می‌مانیم چون تیم خوبی داریم.

در نیم‌فصل چند پیشنهاد خوب داشتی. دلیل خاصی داشت که قبول نکردی؟ این پیشنهادها ذهنت را به هم نریخت؟

وقتی به یک بازیکن پیشنهادی داده می‌شود، طبیعتا ذهنش درگیر می‌شود. من با استقلال خوزستان قرارداد داشتم و اصلا اخلاقی نبود که خودم با تیمی صحبت کنم. چند باشگاه به استقلال خوزستان درخواست رسمی دادند ولی در نهایت جدایی من منتفی شد.

جدی‌ترین پیشنهادت از کدام تیم بود؟

پرسپولیس.

بابت نرفتن به پرسپولیس و اینکه استقلال خوزستان با جدایی تو مخالفت کرد، ناراحت نشدی؟

من بازیکن استقلال خوزستان هستم و طبیعتا باشگاه باید تصمیم بگیرد. بابت این اتفاق و مهیانشدن شرایط برای رفتن به پرسپولیس ناراحت نشدم. این را هم باید درنظر گرفت که من در استقلال خوزستان دیده شدم و باید به این تیم کمک می‌کردم.

در پایان فصل از تیم جدا می‌شوی؟

یک سال دیگر قرارداد دارم ولی در قراردادم بند فسخ وجود دارد. فعلا همه تمرکزم روی بازی‌های تیم است و به چیز دیگری فکر نمی‌کنم.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار