چرا استقلال برابر ذوب‌آهن به مشکل خورد

کارشناس فوتبال با بیان این که استقلال در دیدار با ذوب آهن به سه دلیل با مشکل مواجه شد گفت: آبی‌پوشان برای رسیدن به قهرمانی باید چهار دیدار باقی مانده را بدون اشتباه پشت سر بگذارند.

چرا استقلال برابر ذوب‌آهن به مشکل خورد

به گزارش زنهار، صادق ورمزیار در خصوص پیروزی حساس استقلال برابر ذوب آهن گفت : استقلال در روزی که هوادارانش را تا مرز سکته پیش برد توانست در وقت های اضافه گل دوم را وارد دروازه ذوب کند تا همچنان با این برد صدرنشین لیگ باقی بماند. استقلال در این دیدار شایسته برد بود و حتی می توانست به گل های بیشتری هم دست پیدا کند که خوش شانس نبود اما با همان دو گل بازیکنان خارجی اش پیروز شد تا حساسیت ها برای قهرمانی به ۴ هفته پایانی کشیده شود.

وی در خصوص دلایل دریافت گل در نیمه اول برابر ذوب آهن گفت : دلایل مختلفی وجود دارد که باید کادر فنی با بازیکنان در زمان باقی مانده تا دیدار برابر فولاد صحبت کرده تا تیم آماده دیدار برابر فولاد شود.

این پیشکسوت فوتبال ادامه داد: اولین دلیل اشتباهات فردی بود که باعث شد بازیکن ذوب به راحتی از سه بازیکن گذر کرده و دروازه را باز کند ، این اشتباه با دو گل جبران شد اما همیشه این اتفاق نخواهد افتاد.

مدافع سابق فوتبال ایران ادامه داد: دومین دلیل خستگی بازیکنان است. هرچه به پایان لیگ نزدیک می شویم ساق‌ها خسته تر می شوند و نیاز است در ۴ هفته باقی مانده بازیکنان ریکاوری خوبی داشته باشند.

سه دلیلی که باعث شد استقلال برابر ذوب‌آهن به مشکل بخورد

این ملی پوش سابق افزود: سومین دلیل نبود هافبک بازیساز در میانه میدان است که استقلال در این خط شرایط خوبی ندارد و بعد از مصدومیت مهدی مهدی پور این خلا کاملا احساس می شود که مجموعه استقلال باید برای فصل آینده بازیکنان با کیفیت به خدمت بگیرد.

ورمزیار در خصوص عملکرد خارجی های استقلال گفت: بازی با ذوب آهن روز گل زنی خارجی ها بود ، ماشاریپوف و بلانکو فوق‌العاده بودند و توانستند دو گل به ثمر برسانند. گل های این دو کاملا حرفه ای بود. بدون حرکت اضافه و موقعیت شناسی خوب و دقت در زدن ضربه باعث شد تا آبی ها به سه امتیاز حساس دست پیدا کنند ضمن اینکه شاید گل بلانکو که باعث کسب امتیاز کامل برای استقلال شد باعث قهرمانی آبی پوشان شود.

کارشناس فوتبال در خصوص دیدار بعدی استقلال برابر فولاد که ۲۴ اردیبهشت در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد گفت: تیم های که در پایین جدول هستند در هفته های پایانی انتحاری بازی می کنند و به دنبال کسب امتیاز هستند تا سقوط نکنند ، استقلال مقابل فولاد بازی سختی دارد و در این بازی چشمی و حردانی را هم در اختیار ندارد که باعث خواهد شد در ترکیب و تاکتیک تیمی تغییر صورت بگیرد و نکونام باید از زمان باقی مانده تا این دیدار بهترین استفاده را ببرد و در روز بازی بهترین ترکیب را به میدان بفرستد تا به پیروزی رسیده و یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شود.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار