من اگر بودم سبیل های هوادار سپاهان را می تراشیدم!

پیشکسوت پرسپولیس گفت امیدوارم که سازمان لیگ و کمیته انضباطی تصمیمات بهتزی بگیرد و سپاهان را حداقل از حضور هوادارانش برای چند بازی محروم کند.

من اگر بودم سبیل های هوادار سپاهان را می تراشیدم!

به گزارش زنهار به نقل از روبرو نیوز، مرتضی فنونی‌زاده ، درباره تساوی پرسپولیس مقابل سپاهان در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر، اظهار داشت: بازی جذابی نبود و من بیشتر از حضور هواداران لذت بردم تا دیدار ۲ تیم. این سبک اوسمار جوابگو نیست و تا پایان فصل باید خودش را ثابت کند.

وی در ادامه افزود: وقتی اوسمار به عنوان سرمربی سرخ‌پوشان انتخاب شد من از او حمایت کردم و فکر می‌کردم که می‌تواند با تفکرات برزیلی خود پرسپولیس را رو به جلو فرا بخواند، اما اشتباه کردم. به نظرم او تا پایان فصل باید در پرسپولیس بماند و برای فصل بعد مخالف او هستم. اوسمار تاکتیک کی‌روش را دارد و همواره در دفاع متمرکز می‌شود و این بسیار بد است.

*اگر در ورزشگاه بودم سبیل‌های هوادار سپاهان را می‌تراشیدم

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ترابی، اورونوف و کریم از بازیکنان خوب پرسپولیس هستند و در فاز حمله کمک فراوانی به تیم می‌کنند و بابت حضور آن‌ها در ترکیب پرسپولیس خوشحال هستم. اوسمار باید این تعویض‌های بی‌تدبیرانه را کنار بگذارد و به موقع تعویض کند و برای رو به جلو شدن تیم تصمیم بگیرد. بازی‌های آسانی در لیگ نداریم و باید برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم.

فنونی‌زاده در ادامه درباره اتفاقات و حواشی روی سکو‌ها عنوان کرد: اگر من در ورزشگاه بودم سبیل‌های آن هوادار مسن را می‌تراشیدم. این فرهنگ خوبی نیست که به بانوان توهین کنند و کار زشتی است و در جوامع بین‌الملل باعث خدشه‌دار شدن فرهنگ ما می‌شود. ما به دنبال فوتبال مدرن هستیم و این اتفاقات ما را رو به عقب می‌کشاند. امیدوارم که سازمان لیگ و کمیته انضباطی تصمیمات بهتزی بگیرد و سپاهان را حداقل از حضور هوادارانش برای چند بازی محروم کند.

*هر لحظه احتمال لغزش استقلال وجود دارد

وی در پایان خاطرنشان کرد: بازی با نساجی برای ما بسیار حائز اهمیت است و باید آن‌ها را جدی بگیریم. نساجی گربه سیاه تیم‌های شهرستانی برای پرسپولیس است و بازی در قائمشهر مقابل آن‌ها بسیار دشوار خواهد بود. امیدوارم که با ارائه یک بازی خوب و تعویض‌های موثر، تیمی هجومی را روانه میدان کنیم و این بازی مهم را ببریم. ۵ بازی سرنوشت‌ساز داریم و هر لحظه احتمال لغزش استقلال وجود دارد و این‌بار باید از فزصت استفاده بیشتری ببریم.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار