به اوسمار نمره صفر می‌دهم

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است اگر تیم اوسمار در بازی با سپاهان مثل نیمه اول با آلومینیوم بازی کند قطعاً برنده خواهد بود.

به اوسمار نمره صفر می‌دهم

به گزارش زنهار، ضیا عربشاهی درباره دیدار آینده پرسپولیس مقابل سپاهان در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر فوتبال، اظهار کرد: سپاهان تیم بزرگی است و نباید آن‌ها را دست کم گرفت. اگر مثل نیمه اول با آلومینیوم مقابل سپاهانی‌ها بازی کنیم، قطعاً برنده خواهیم بود. خط دفاعی سپاهان متزلزل است و اگر برنامه داشته باشیم می‌توانیم به راحتی به دروازه طلایی‌پوشان برسیم.

وی ادامه داد: سپاهان تاکنون شرایط سختی را تحمل کرده و در بازی گذشته در جام حذفی به سختی استقلال ملاثانی را شکست داد، با این وجود خواهشم از بازیکنان این است که سپاهان را دست کم نگیرند. اوسمار هرچند در خارج از خانه تجربه کافی ندارد، اما در آزادی خوب می‌برد. بازیکنان پرسپولیس باید ذهنشان را از شکست گذشته خالی کنند و فقط و فقط به فکر برد مقابل سپاهان باشند، چرا که این بازی حیاتی و سرنوشت‌ساز است.

*امیدوارم بازیکنانی که مقابل آلومینیوم در حد انتظار‌ ظاهر نشدند مقابل سپاهان جبران کنند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شکست سرخ‌پوشان مقابل آلومینیوم در جام حذفی، متذکر شد: آلومینیوم پاداش بازی خوب و هجومی‌اش را گرفت. من به عملکرد اوسمار در این بازی نمره صفر می‌دهم. امیدوارم یکسری از بازیکنان که مقابل آلومینیوم در حد انتظار‌ ظاهر نشدند مقابل سپاهان جبران کنند. مهدی ترابی بازیکن خوب و با کیفیتی است، اما مقابل آلومینیوم ضعیف بود و یا حتی وحید امیری که نمی‌دانم چرا تمرکز کافی نداشت.

وی افزود: به هر حال بازی خارج از خانه بود و حق می‌دهم بازیکنان انرژی نداشته باشند، اما کار کادرفنی در چنین مواقعی این است که روحیه و انگیزه بازیکنان را دو چندان کند. اوسمار باید ترکیب نیمه اول سرخ‌پوشان مقابل آلومینیوم را در بازی با سپاهان به کار بگیرد، امیدوارم بیرانوند و عالیشاه بتوانند در این دیدار بازی کنند چراکه این ۲ بازیکن باتجربه، برگ برنده بازی‌های بزرگ هستند.

*بیرانوند از دروازه خودی تا دروازه حریف را رهبری می‌کند

عربشاهی در ادامه عنوان کرد: رفیعی دروازه‌بان خوبی است و تا پیش از بازی با آلومینیوم خوب عمل کرد و برای او آرزوی موفقیت دارم، اما امیدوارم که بیرانوند حداقل به بازی با سپاهان برسد، چرا که ما یک رهبر در خط دفاعی تیممان نیاز داریم. زمانی که من بازی می‌کردم همیشه سعی می‌کردم در پست خودم تیم را رهبری کنم و به هم تیمی‌هایم روحیه و انگیزه بازی می‌دادم، اما رفیعی کمی خجالتی است و همین کم رو بودنش باعث شده که با سکوت هر چه تمام‌تر درون دروازه پرسپولیس قرار بگیرد که نتیجه‌اش عدم تمرکز و عدم روحیه مناسب خط دفاعی می‌شود. بیرانوند از دروازه خودی تا دروازه حریف را رهبری می‌کند.

*سهم هواداران و پیشکسوتان باید حداقل ۴۰ درصد می‌شد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان در خصوص انتقال مالکیت باشگاه به ۶ بانک، خاطرنشان کرد: این انتقال به نظر من معامله دولت با خودش بود. از کیومرث هاشمی بسیار تشکر می‌کنم او انسان شریف، ورزشی و عادلی است و از زحمات وی تقدیر می‌کنم، اما خواهشمندم که به این انتقال ورود کند. سهم پیشکسوتان ۵ درصد نیست و این توهین به ماست. نمی‌دانم با ما بازیکنان دهه شصتی چه مشکلی دارند. ما که زمانی جانمان را برای تیم گذاشتیم اکنون باید فقط ۵ درصد برای ما در نظر بگیرند؟ از نظر من سهم هواداران و پیشکسوتان باید حداقل ۴۰ درصد می‌شد. امیدوارم یک تصمیم عادلانه بگیرند و سهم پیشکسوتان را افزایش دهند./منبع: میزان

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار