اوسمار سوگلی های گل محمدی را نمی خواهد!

​سرمربی برزیلی پرسپولیس در مورد مهم‌ترین سوال این روزهای هواداران این تیم صحبت کرد.پاسخ دو پهلوی سرمربی پرسپولیس به تمدیدی‌ها!

اوسمار سوگلی های گل محمدی را نمی خواهد!

 

به گزارش زنهار، پایان قرارداد ۱۲ بازیکن پرسپولیس در اتمام فصل باعث نگرانی هواداران پزسپولیس شده و آنها به شدت نگرانی جدایی این نفرات هستند.

در حالی که باشگاه پرسپولیس تلاش خود را برای تمدید قرارداد آغاز کرده و در گام نخست به دلیل مشکلات مالی به بن بست خورده، اوسمار نیز می‌گوید باتوجه به اتمام قراردادش در پایان فصل تمرکز خود را روی ۹ بازی پایانی قرار داده است.

او در مصاحبه امروز خود گفت: بیشتر تمرکز من هم روی این فصل است. قرارداد من هم پایان فصل تمام می‌شود و معلوم نیست خود من برای فصل آینده در این تیم باشم یا خیر؛ بنابراین در چنین شرایطی تمرکزم بر روی بازی های فصل جاری است

به این ترتیب احتمالا موضوع تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس تا پایان فصل روی میز مدیرعامل وجود خواهد داشت و بعید است زودتر از تابستان به نتیجه موردنظر برسد.

امید عالیشاه، مهدی ترابی، وحید امیری، دانسال اسماعیلی‌فر،. علی نعمتی، گئورگی گولسیانی، فرشاد فرجی، وحدت حنانوف، سروش رفیعی، مسعود ریگی و سعید صادقی به همراه مرتضی پورعلی گنجی بازیکنانی هستند که برای فصل آینده قراردادی با پرسپولیس ندارند.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار