فرهاد مجیدی سر مربی این تیم ملی شد

با پاسخ منفی یحیی گل‌محمدی به مجید جلالی و تیم ملی امید گزینه دوم برای هدایت این تیم فعال می‌شود و او کسی نیست جز فرهاد مجیدی.

فرهاد مجیدی سر مربی این تیم ملی شد

به گزارش زنهار به نقل از خبر ورزشی؛ فرهاد مجیدی بعد از اینکه استقلال را قهرمان لیگ برتر کرد، برای ادامه مربیگری راهی تیم اتحاد کلبا شد و بعد از یک فصل و نیم حضور دراین تیم به تازگی از هدایت این تیم برکنار شد.

او حالا یکی از گزینه‌های مجید جلالی برای هدایت تیم امید است. البته رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال ابتدا دوست دارد یحیی گل‌محمدی را به این سمت برگزیند. مجید جلالی گفته با یحیی گل‌محمدی وارد مذاکره شده است و امیدوار است او را برای پذیرش این پست راضی کند.

به همان اندازه که احتمال توافق یحیی گل‌محمدی با تیم ملی امید وجود دارد، به همان اندازه احتمال است که قرارداد همکاری امضا نشود. به این خاطر که یحیی گل‌محمدی چند هفته قبل گفته بود، دوست دارد برای ادامه مربیگری راهی تیم باشگاهی شود که دغدغه مالی و امکانات نداشته باشد. در حالی که به خوبی می‌دانید همواره یکی از مشکلات تیم امید کمبود منابع مالی و امکاناتی و همین طور بازیکن بوده است.

با منتفی شدن حضور یحیی گل‌محمدی در تیم ملی امید گزینه فرهاد مجیدی برای این تیم فعال می‌شود. به نظر فرهاد بی‌میل با پذیرش این سمت نیست. او دوست داشت این سمت را در تیم ملی امید امارات قبول کند اما حرف و حدیث‌ها در این باره واقعی نشد.

فرهاد مجیدی پیش از این هم در برهه‌ای هدایت گر تیم امید بود اما عمر حضور او در این تیم به مسابقات رسمی قد نداد.

بازگشت فرهاد مجیدی به فوتبال ایران و تیم ملی امید. این اتفاق محتملی است.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار