شانس بزرگ در انتظار نکونام و استقلال

عمرو وردة که گزینه تابستانی استقلال برای حضور در این تیم بود، باز هم قراردادش را فسخ کرد.

شانس بزرگ در انتظار نکونام و استقلال

به گزارش زنهار، یکی از گزینه‌های تابستانی استقلال برای حضور در این تیم، عمرو وردة مصری بود. بازیکنی که با آبی‌ها تا پای میز مذاکره رفت و حتی قرار بود به جمع شاگردان نکونام اضافه شود ولی در نهایت این انتقال رخ نداد و وردة راهی تیمی در لیگ مصر شد.

داستان تابستان پر سر و صدای وردة اینگونه آغاز شد که قرارداد او با تیم آپولون لیماسول قبرس به پایان رسید و مذاکرات برای تمدید قرارداد این بازیکن بی نتیجه باقی ماند. نکونام نیز خواستار جذب وردة شد ولی او در نهایت قرارداد را با راجا کازابلانکا به امضا رساند.

اما پس از گذشت فقط ۱۲ روز، عمرو وردة در تمرینات راجا شرکت نکرد. او مدعی شد به دلیل بیماری بدخیم و شرایط نامناسب در مراکش، قادر به بازی برای این تیم نیست و در نهایت قراردادش را با راجا کازابلانکا فسخ کرد و از این تیم جدا شد.

در شرایطی که تصور می‌شد او راهی استقلال می‌شود، اما عمرو وردة با تیم دوکسا کاتوکوپیاس قبرس قرارداد امضا کرد. این باشگاه اعلام کرد که حاضر است در ازای دریافت ۲۵۰ هزار یورو، وینگر مصری را به استقلال بفروشد که مدیران دو تیم در حال انجام مذاکرات بودند.

در شرایطی که عمرو وردة برای شرکت در تمرین دوکسا راهی قبرس شده بود، به دلیل منقضی شدن پاسپورت، ساعاتی را در فرودگاه این کشور بازداشت و سپس به مصر دیپورت شد. موضوعی که با فسخ قرارداد وینگر پرحاشیه همراه گردید و او در نهایت راهی فارکو مصر شد.

اما حالا رسانه‌های مصری از فسخ قرارداد دوباره این بازیکن خبر می‌دهند! یک منبع در باشگاه فارکو در اظهاراتی به سایت یالا کورة گفت که عمرو وردة اردوی این تیم را ترک کرده و سرمربی خارجی نیز تصمیم گرفته تا مانع از حضور این بازیکن در تمرینات شود.

این منبع افزود: پس از آن تصمیم فسخ قرارداد صادر شد و مدیریت منتظر ماند تا وردة مبالغی که از فارکو گرفته بود را پس از فسخ قرارداد بازگرداند. البته این قرارداد هنوز به طور رسمی فسخ نشده است و انتظار می‌رود پس از توافق دو طرف، مراحل رسمی تکمیل شود.

بدین ترتیب عمرو وردة پس از راجا کازابلانکا، دوکسا کاتوکوپیاس و فارکو، برای سومین بار قراردادش را در کمتر از سه ماه فسخ کرد و حالا باید منتظر چهارمین باشگاه او در یک فصل ماند.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار