فقط بیرانوند نه؛ یک بازیکن دیگر هم دروازه پرسپولیس را نجات داد

پرسپولیس در شرایطی موفق به عبور از استقلال تاجیکستان شد که حریف می‌توانست با غافلگیری بزرگ خود دردسر بزرگی برای شاگردان یحیی گل محمدی شکل دهد.

فقط بیرانوند نه؛ یک بازیکن دیگر هم دروازه پرسپولیس را نجات داد

به گزارش زنهار، استقلال تاجیکستان در دقایق ابتدایی دیدار مقابل پرسپولیس توانست با اعلام کمک داور ویدئویی صاحب موقعیت گلزنی از روی نقطه پنالتی شود که در نهایت اما علیرضا بیرانوند با مهار آن، تیم را از دردسر نجات داد و در نهایت سرخ‌ها با یک برد ارزشمند همچنان شانس صعود خود را دنبال می‌کنند.

بیرانوند که به عنوان شماره یک مورداعتماد پرسپولیسیی‌ها از همان لحظه‌ای که مشخص شد قرار است پنالتی علیه این تیم اعلام شود تمام سکوها را حامی خود می‌دید، یک بار دیگر با مهار پنالتی سهم خود را در کامیابی این تیم در استادیوم آزادی به ثبت رساند.گلر پرسپولیسی‌ها البته در شرایطی موفق به مهار این ضربه پنالتی شده بود که روی ریباند بازیکن تیم استقلال تاجیکستان (سبای) می‌توانست او را تسلیم و کارش را تمام کند اما حرکت انفجاری و یورش به موقع علی نعمتی به سمت توپ برگشتی و ارسال آن به کرنر، مانع از این اتفاق شد تا کار بیرانوند به این شکل تکمیل شود.

نکته جالب اما در این لحظه این بود که در حالی که علی نعمتی دستانش را مشت کرده بود و به این حرکت فوق العاده‌ خود برای ناکامی حریف در به دست آمدن گل، فریاد می‌زد و به نظر می‌رسید انتظار آغوش هم‌تیمی‌ها و تبریک آنها را داشت، ناگهان خود را تنها دید و تمامی بازیکنان به سمت بیرانوند یورش بردند و شماره یک تیم خود را در آغوش گرفتند.نعمتی اما با این حرکت خود قطعا سهم شاید بزرگی در از دست رفتن موقعیت استقلال تاجیکستان ایفا کرد و سهم او را نمی‌توان کمتر از علیرضا بیرانوند تصور کرد. مدافعی که این روزها بار دیگر در سمت چپ سرخ‌ها جایگاه مطمئنی را به خود اختصاص داده و توانسته با نمایشی موفق اعتماد کادرفنی را هم به خوبی به خود جلب کند.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار