استقلال بعد از آشتی‌کنان یک ملی‌پوش جذب کرد

​محمدجواد کیا دروازه‌بانی که پیش از این جواد نکونام از حضور در تمرینات او را منع کرده بود، قراردادش را امضا کرد.

استقلال بعد از آشتی‌کنان یک ملی‌پوش جذب کرد

به گزارش زنهار به نقل از مشرق، بعد از جدایی سینا سعیدی‌فر از استقلال و حضور او در شمس آذر قزوین مدیران باشگاه استقلال اقدام به آوردن جواد کیا که یک دروازه‌بان زیر ۲۳ سال است، کردند.

این مسئله موجب ناراحتی جواد نکونام شد؛ سرمربی استقلال اعلام کرد که حضور کیا در استقلال بدون هماهنگی با او بوده و به همین خاطر اجازه انجام تمرینات توسط این دروازه‌بان را نداد.

حالا با گذشت چند هفته از این ماجرا و بعد از مراسم آشتی‌کنان علی خطیر و جواد نکونام، سرمربی آبی‌ها به حضور کیا در جمع شاگردانش رضایت داد و این دروازه‌بان در پستی اینستاگرامی ضمن انتشار عکس خودش با پیراهن استقلال از حل مشکلش خبر داده است.

کیا در این خصوص در صفحه شخصی‌اش نوشت: «سلام خدمت همه هواداران بزرگ باشگاه استقلال تهران، خیلی خوشحالم که دوباره خداوند لایق دانست برای دومین بار در خدمت تیم محبوبم باشم. به امید یک فصل خوب و قهرمانی در کنار شما هواداران آبی دل. در نهایت تشکر می‌دانم از همه عزیزانی که در این مدت همه جوره به بنده لطف داشتند و کنارم بودند.»

گفتنی است جواد نکونام در مصاحبه دو هفته پیش خود با فوتبال برتر اعلام کرده بود که جوادکیا را از نظر فنی قبول دارد، اما چون بدون هماهنگی به تمرین رفته، اجازه تمرین کردن به او را نداده است. در جلسه امشب اما نکونام درباره این دروازه‌بان جوان تغییر موضع داد و او به تمرینات برمی‌گردد.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار