آرمان رمضانی به استقلال اخطار داد

مهاجم تیم فوتبال استقلال به دلیل عدم دریافت مطالبات فصل گذشته‌اش، با ارسال به اصطلاح «نوتیس»(اخطار) به این باشگاه، ۱۰ روز به مدیران آبی‌ فرصت داد تا مطالبات او را پرداخت کنند.

آرمان رمضانی به استقلال اخطار داد

به گزارش زنهار، آرمان رمضانی در ابتدای فصل در فهرست مازاد جواد نکونام، سرمربی استقلال قرار گرفت و قراردادش را با آبی‌پوشان تهرانی فسخ کرد.

نکونام که به دنبال جذب مهاجم خارجی بود، وقتی نتوانست مهره مورد نظر خود را به خدمت بگیرد، رای به بازگشت بازیکنی داد که کانال رسمی باشگاه استقلال چند روز قبل‌ از آن، برای وی در تیم جدیدش آرزوی موفقیت کرده بود!

رمضانی پس از بازگشت به استقلال در هر چهار بازی ابتدایی آبی‌پوشان در لیگ برتر فرصت حضور در میدان را پیدا کرد. او مقابل تیم‌های صنعت نفت آبادان، ملوان، سپاهان اصفهان و استقلال خوزستان بازی کرد.

با این حال، مهاجم رفت‌وبرگشتی استقلال امروز صبح به دلیل عدم دریافت مطالبات فصل گذشته‌اش، برای باشگاه استقلال نوتیس (اخطار) فرستاد.

رمضانی در این اخطار فرصت ۱۰ روزه‌ای را در اختیار مدیران استقلال قرار داد تا طلبش را واریز کنند.

مهاجم استقلال که در حدود ۹ میلیارد تومان از باشگاه استقلال طلب دارد، در حالی امروز به این باشگاه اخطار داده است که چندی پیش این شایعه مطرح شده بود که او بخش قابل‌توجهی از مطالباتش را به باشگاه استقلال بخشیده است!

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار