خط و نشان یک ستاره برای پرسپولیس

هوادار تهران در شرایطی لیگ را به پایان رساند که یک بازیکن نوزده ساله با پیراهن این تیم هت‌تریک کرد و حالا امیدوار است در نیمه نهایی حذفی فرصت بازی پیدا کند.

خط و نشان یک ستاره برای پرسپولیس

به گزارش زنهار؛ لیگ بیست و دوم درحالی به پایان راه خود رسید که هفته آخر آن بسیار حساس و البته جذاب بود. از این نظر که فارغ از مشخص شدن تکلیف تیم‌ قهرمان و تیم‌های سقوط کننده، بازی‌های زیبایی هم برگزار شد و با ۳۲ گلی که رد و بدل شد، پرگل‌ترین هفته لیگ هم لقب گرفت.در این بین شاید بسیاری نقش اول این هفته را به مهدی قایدی اختصاص بدهند که با یک هت تریک تنها چند دقیقه تا آقای گلی کم آورد. اما فراموش نکنید که هفته سی ام لیگ امسال یک هت‌تریک کننده دیگر هم داشت که برخلاف قایدی، هیچکدام از گل‌هایش را از روی نقطه پنالتی به ثمر نرساند و هنوز ۲۰ سالگی‌اش را هم به اتمام نرسانده است!سعید سحرخیزان بدون شک تعویض طلایی و پدیده هفته آخر لیگ امسال بود. در دیداری که ساکت الهامی یک بار دیگر از آن کارهای محیرالعقول خود را انجام داد، تنها ۱۰ دقیقه پس از آغاز دیدار برابر ذوب آهن بابک مرادی را بیرون کشید تا سحرخیزان را جانشین وی کند. جالب اینجاست که ۳ دقیقه پس از تعویض هافبک سابق استقلال، ذوب آهن گل اول بازی را به ثمر رساند اما جوان اول تیم تهرانی هم تنها به ۱۳ دقیقه زمان احتیاج داشت تا جواب اعتماد ساکت را بدهد.

در ماراتن جذاب فولادشهر، ذوبی‌ها گل می‌زدند و سحرخیزان پاسخ می‌داد. شاگردان مهدی تارتار سه مرتبه جلو افتادند و هرسه بار تعویض طلایی الهامی پاسخشان را داد که برای گل ثانیه‌های پایانی‌اش دیگر زمانی برای اصفهانی‌ها باقی نمانده بود.مهاجم آذری هوادار که مرد مورد اعتماد صمد مرفاوی در تیم ملی جوانان هم بود، با وجود درخشش در ترکیب آن تیم نتوانست حضور در جام جهانی جوانان را تجربه کند و حالا آرزوهایش را در تیم باشگاهی‌اش می‌جوید. در آستانه دیدار حساس در نیمه نهایی جام حذفی، شاید ساکت الهامی یک سورپرایز ویژه داشته باشد؛ سحرخیزان که می‌تواند احتمالا با درخشش برابر پرسپولیس ارزش‌هایش را بیشتر به رخ بکشد.اگرچه محمدجواد محمدی مهاجم نوک ثابت این فصل هوادار بوده و اتفاقا در این فصل به پرسپولیس نیز گل زده اما سحرخیزان می‌تواند با توجه به درخشش در بازی قبلی یک بازی بزرگ را در نیمه نهایی جام حذفی تجربه کند.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار