پیشنهاد جذاب و غیرمنتظره برای لژیونر ایرانی!

در حالی که احسان حاج صفی بازیکن ایرانی تیم فوتبال آاک قراردادش را با این تیم تمدید کرد، باشگاه لانس فرانسه خواهان جذب او شده است.

پیشنهاد جذاب و غیرمنتظره برای لژیونر ایرانی!

به گزارش زنهار؛ احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی ایران بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل رویایی در تیم آاک یونان، هفته گذشته قراردادش را با این تیم به مدت ۱+۱ فصل دیگر تمدید کرد.آاک در سوپر لیگ یونان به عنوان قهرمانی رسید و حالا شانس قهرمانی در جام حذفی را هم دارد. حاج صفی به ویژه پس از بازگشت از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به یکی از بازیکنان ثابت آاک تبدیل شد و نقش مهمی در قهرمانی این تیم داشت؛ تا جایی که کادر فنی و مدیران باشگاه یونانی را متقاعد به تمدید قراردادش کرد.در شرایطی که هنوز چند روز از تمدید رسمی قراداد حاج صفی با آاک نمی‌گذرد، بعضی از رسانه‌های یونان و فرانسه مدعی شده‌اند باشگاه لانس فرانسه قصد دارد این مدافع چپ پا و ۳۳ ساله را به خدمت بگیرد.وب سایت onlymercato در این خصوص نوشت: «باشگاه لانس در حال مذاکره برای جذب یک ملی پوش ایرانی از آاک آتن است. لانس در حال حاضر برای فصل آینده آماده می‌شود و طبق اطلاعاتی که به دست ما رسیده و توانسته‌ایم آن را تایید کنیم، یک ملی پوش ایرانی را هدف قرار داده است. این باشگاه به دنبال تقویت خط دفاعی خود برای فصل آینده است و احسان حاجی صفی مدافع چپ را در نظر گرفته است.

این ورودی می‌تواند برای لانس مفید باشد که می‌خواهد به پیشرفت خود در مسابقات قهرمانی فرانسه و همچنین در اروپا ادامه دهد. این تیم قصد دارد برای عملکرد خوب در مسابقات اروپایی بجنگد و خرید بلندپروازانه می‌تواند کمک زیادی به این امر کند. با این حال، هنوز هیچ چیز رسمی نیست و باید چند روز صبر کنیم تا ببینیم آیا این ملی پوش ایرانی واقعاً به جمع بازیکنان لانس خواهد پیوست یا نه.»در رقابتهای لیگ ۱ فرانسه پاری‌سن‌ژرمن با ۸۱ امتیاز صدرنشین است. لانس با ۷۵ امتیاز در رده دوم قرار دارد و نزدیکترین تعقیب کننده و رقیب جدی پاریس برای قهرمانی محسوب می‌شود.چند ماه پیش هم خبرهایی از تمایل باشگاه لانس به مجید حسینی مدافع تیم ملی ایران مطرح شده بود.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار