عاملی که استقلال را از جام دور کرد فاش شد

مهاجم پیشین آبی‌پوشان گفت: در چند بازی حساس استقلال امتیازات مهمی از دست داد اما در مجموع با چنین شرایطی که داشت تیم ساپینتو بد نتیجه نگرفت.

عاملی که استقلال را از جام دور کرد فاش شد

به گزارش زنهار؛ عباس سرخاب درباره شرایط استقلال در این فصل اظهار داشت: بی‌ثباتی در مدیریت به هر تیمی ضربه می‌دهد و استقلال از مدیریت ضربه بزرگی خورد تا لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر را از دست بدهد. در چند بازی حساس استقلال امتیازات مهمی از دست داد اما در مجموع با چنین شرایطی که داشت تیم ساپینتو بد نتیجه نگرفت. به جز بازی دربی استقلال در نیم‌فصل دوم بازی‌های روان و بابرنامه‌ای را به نمایش گذاشت اما متاسفانه در دربی که بازی بزرگ و حساسی است کیفیت لازم را نداشت. البته پرسپولیس هم آن‌قدرها هم خوب نبود! در واقع پرسپولیس قدرتی نداشت که به استقلال گل بزند یا بازی را ببرد فقط به خاطر یک اشتباه و آسیب‌دیدگی یامگا برنده این دیدار شد. استقلال از نظر بازیکن شرایط خوبی دارد و در خط حمله مهره‌های هجومی در تیم وجود داشت اما متاسفانه ساپینتو سرمربی پرتغالی تیم از نفرات تهاجمی تیمش خوب استفاده نکرد.

مهاجم اسبق آبی‌پوشان درباره اشتباهات داوران در هفته‌های اخیر گفت: همه داوران اشتباهاتی دارند ولی اگر سیستم ویدیوی VAR وجود داشت اشتباهات به حداقل می‌رسید. من از چند صحنه واقعا تعجب کردم، در بازی پرسپولیس با مس رفسنجان خطای مدافع مس دو متر تا محوطه جریمه فاصله داشت اما داور پنالتی عجیبی را به سود پرسپولیس اعلام کرد و یا در بازی با پیکان هنوز کسی نمی‌داند به چه دلیل داور در دقیقه ۸۰ برای سرخ‌پوشان آن پنالتی عجیب را گرفته است. به نظر من چنین قضاوت‌هایی با روح جوانمردی فوتبال بسیار فاصله دارد و نوع قهرمانی را زیر سوال می‌برد.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار