واکنش سرمربی استقلالی به محرومیت ۶ ماهه/ در عمر فوتبالم از این کارها نکرده‌ام!

سرمربی تیم فوتبال پاس همدان گفت که کمیته انضباطی به اشتباه نام او را به عنوان فرد محروم شده قید کرده است.

واکنش سرمربی استقلالی به محرومیت ۶ ماهه/ در عمر فوتبالم از این کارها نکرده‌ام!

به گزارش زنهار؛ سایت فدراسیون فوتبال امروز (شنبه) در خبری اعلام کرد که «احمد جمشیدیان، مربی پاس همدان به دلیل رفتار غیرورزشی و ایراد صدمه بدنی عمدی به داور پس از بازی با فجرسپاسی شیراز در مسابقات هفته سی‌ویکم لیگ دسته اول فوتبال به ۶ ماه از حضور در استادیوم‌های ورزشی محروم شده است».

احمد جمشیدیان درباره محرومیتش اظهار داشت: اشتباهی صورت گرفته و امیر برادر و دستیارم محروم شده است! ابتدا فردین نجفی، بازیکن ما را محروم کردند و با ارائه دفاعیات متوجه اشتباه‌شان شدند و محرومیتش لغو شد. فیلم‌های اتفاقات این دیدار موجود است و همه دیدند چه اتفاقی افتاد. برای من زشت است که بخواهند چنین برداشتی کنند. متأسفانه پس از پایان بازی نتوانستند تماشاگران را کنترل کنند و تعداد نیروی انتظامی نیز کم بود. ورزشگاه حاجی بابایی همدان از نظر امنیتی وضعیت خوبی ندارد و تماشاگران بلافاصله پس از بازی می‌توانند وارد زمین و حتی رختکن شوند.

وی اضافه کرد: در شلوغی‌های بعد از بازی، مربی ما فردین نجفی را هّل می‌دهد که به داور می‌خورد. داور احساس کرد که به او حمله شده، به همین دلیل، بلافاصله بازیکن ما محروم شد ولی متوجه شدند اشتباه شده و با لغو محرومیتش هفته گذشته بازی کرد. امیر دستیارم با داور درگیر نشد ولی چون نتوانستند کسی را به عنوان متهم پیدا کنند، رأی به محرومیت او داده‌اند. ما اعتراض کرده‌ایم چون کاری نکرده است. ضمن اینکه من در صحنه‌ها حضور نداشتم. در عمر فوتبالم از این کارها نکرده‌ام.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار