منتقد شماره یک استقلال دوباره به ساپینتو حمله کرد

پیشکسوت باشگاه استقلال با طرح این پرسش که «اگر من از استقلال انتقاد نکنم این تیم قهرمان خواهد شد؟»، به آنهایی که منتقد مواضع او علیه آبی‌پوشان هستند، پاسخ داد.

منتقد شماره یک استقلال دوباره به ساپینتو حمله کرد

به گزارش زنهار؛ حسن روشن درباره انتقادهای اخیرش از عملکرد استقلال و همچنین ساپینتو که باعث ناراحتی برخی از هواداران این تیم شده است، گفت: در این مدت بعضی‌ها به من توهین کردند و البته برخی هم با من تماس گرفتند و گفتند که در این شرایط صحبت نکنم. اتفاقاً از هجمه‌هایی که علیه من ایجاد شده است خوشحالم، چون این نشان می‌دهد که حرف تأثیرگذار زده‌ام، ولی این را بدانید که با انتقاد کردن دنبال پست و مقام در استقلال نیستم. اتفاقاً بازی با صنعت نفت را هم ندیدم تا مبادا حرفی بزنم که برخی ناراحت شوند. 

وی در واکنش به اینکه برخی معتقدند ساپینتو از لحاظ فنی و تاکتیکی عملکرد موفقیت‌آمیزی در استقلال داشته است، تصریح کرد: خیر، من چنین نظری ندارم. چطور می‌شود که یامگا در خط جلو بازدهی مثبتی دارد، ولی سرمربی تیم از این بازیکن در عقب زمین استفاده می‌کند؟! آیا واقعاً لازم است که چهار مهاجم در ترکیب قرار بگیرند و پست بازی آنها عوض شود؟ بحث من فقط مسائل فنی نیست و شما می‌بینید که چگونه آرامش از استقلال دور شده است. به نظر من ساپینتو مربی خوبی است، اما برای تیم‌های درجه دوم در فوتبال ایران، نه اینکه هدایت تیمی مثل استقلال را برعهده بگیرد. در همین بازی با صنعت نفت هم در اخبار شنیدم که دوباره با کادر فنی حریف درگیر شده و حرف‌هایی زده که صورت خوشی نداشته است.

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال همچنین خاطر نشان کرد: آیا اگر من از استقلال انتقاد نکنم این تیم قهرمان می‌شود؟ اگر به جای انتقاد کردن تنبک بزنیم و شادی کنیم آیا استقلال در همه بازی‌ها برنده می‌شود و به قهرمانی می‌رسد؟ من چیزی را که می‌بینم می‌گویم و الان هم دوست ندارم زیاد درباره اتفاقات اخیر صحبت کنم. در این مدت هم خیلی‌ها علیه من صحبت کردند و باز هم می‌گویم که از این هجمه‌ها که علیه من شکل گرفت خوشحالم، ولی بهتر است که با واقعیت کنار بیاییم.

پیشکسوت باشگاه استقلال ادامه داد: شما دیدید که ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی چه شرایط سختی داشت، ولی آنقدر در تیم آرامش حکمفرما بود که تیم ملی از آن شرایط سخت به شکل خوبی عبور کرد و این نشان می‌دهد که آرامش روی نیمکت و همچنین نزد اعضای کادر فنی چقدر مهم است. شما دیدید که در این فصل ساپینتو چند بار محروم شد و چقدر در کنار خط با رفتارهای خودش به تیم استرس داد. آیا این رفتارها می‌تواند قابل تأیید باشد؟ من فکر می‌کنم آنهایی که فوتبال را به شکل حرفه‌ای و فنی دنبال می‌کنند در جریان مسائل قرار داشته باشند.

روشن در مورد اینکه آیا استقلال شانسی برای قهرمانی در لیگ برتر دارد، گفت: با این مساوی کار سخت شد و فکر می‌کنم استقلال باید تمرکزش را روی قهرمانی در جام حذفی بگذارد.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار