حمله تند اسطوره استقلال به شاه ماهی جذاب آبی ها

منصور رشیدی پیشکسوت استقلال گفت: حسین حسینی امسال فراز و نشیب زیادی داشت و او یکی دو بازی است که آمادگی روحی و روانی و بدنی مناسبی ندارد.

حمله تند اسطوره استقلال به شاه ماهی جذاب آبی ها

به گزارش زنهار؛ منصور رشیدی پیشکسوت استقلال درباره تساوی یک بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته بیست‌ و هشتم لیگ برتر، اظهار داشت:شانس قهرمانی استقلال خیلی کم شد ولی هنوز دو بازی دیگر باقی مانده است. آبی‌پوشان بسیار سردرگم و بد بازی کردند و صنعت نفت طبق برنامه یک امتیاز گرفت و رفت. استقلال با وجود نمایش‌ بسیار خوب تا قبل از دربی به یکباره دچار ضعف تاکتیکی و بدنی شد. شاگردان ساپینتو در هر بازی موقعیت‌سازی می‌کردند ولی در این دیدار احساسی پیش می‌رفتند و تفکرات بازی‌های قبل دیده نمی‌شد.

وی در مورد انتقاد استقلالی‌ها از داوری‌ها تصریح کرد:کاری به این مسائل ندارم ولی نمایش استقلال خوب نبود. کمک داور شاید روی صحنه گل صنعت نفت اشتباه کرده باشد.

پیشکسوت استقلال در خصوص انتقادها از عملکرد سید حسین حسینی، دروازه‌بان آبی‌پوشان گفت:حسین حسینی امسال فراز و نشیب زیادی داشت. او یکی دو بازی است که آمادگی روحی و روانی و بدنی مناسبی ندارد. حسینی در دیدار با هوادار پنالتی زد که مخالف این کار بودم، هر چند در دنیا می‌بینیم دروازه‌بان‌ها گل می‌زنند که بیشتر از روی نقطه پنالتی است. به طور کلی در کشور ما پذیرفته نیست که دروازه‌بان بخواهد در جریان بازی پنالتی بزند.

رشیدی خاطرنشان کرد:نبود رقیب در کار حسینی تأثیرگذار بوده است. من رقیب مرحوم ناصر حجازی بودم و در کنار رفاقت، رقابت هم می‌کردیم. وقتی به ناصر (حجازی) نگاه می‌کردم که حرکات خوبی انجام می‌دهد، خودم هم این کار را می‌کردم تا نشان دهم می‌توانم درون دروازه قرار بگیرم.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار