ستاره پرسپولیس همه را انگشت به دهان کرد

پرسپولیس در ادامه روند موفقیت آمیز خود توانست به لطف درخشش ستاره‌هایش گل گهر را پشت سرگذاشته و به نیمه نهایی جام حذفی صعود کردند.

ستاره پرسپولیس همه را انگشت به دهان کرد

به گزارش زنهار؛ عیسی آل کثیر یک هفته پس از گلزنی در دربی موفق شد با ضربه‌ای چیپ و دیدنی گل دوم پرسپولیس به گل گهر را بزند تا نشان دهد به روزهای اوج خود بازگشته است.مهاجم شماره ۷۲ پرسپولیس، تقریبا به روزهای اوجش برگشته و این خبر خوبی برای یحیی گل‌محمدی و هواداران پرسپولیس است که دیگر نگران موقعیت سوزی مهاجمان تیمشان نخواهند بود و قرار نیست که هافبکها و مدافعان، جور مهاجمان این تیم را بکشند. عیسی آل کثیر پس از درخشش در دربی مزد بازی خوبش را گرفت و مقابل گل گهر در جام حذفی نیز فیکس شد. او گل دوم تیمش را روی پاس عمقی و هوشمندانه مهدی ترابی با ضربه چیپ به ثمر رساند تا همه را به تحسین وادارد. عیسی آل کثیر در دربی حساس و نفسگیر تهران و دیدار با استقلال نیز سرتوپ فوق العاده‌ای زد و پس از جا ماندن عارف غلامی به زیبایی دروازه حریف را گشود و ...

حالا این گل‌های دیدنی و خاص عیسی آل کثیر سوژه رختکن این تیم شده است. برخی همبازیان عیسی آل کثیر پس از پایان بازی حذفی برابر گل گهر سیرجان در رختکن به شوخی به مهاجم اول این روزهای پرسپولیس گفتند: چه خبره؟ بازی قبلی سرتوپ زدی، این بازی چیپ زدی و حتما بازی بعدی میخواهی لایی گل بزنی و ...عیسی آل کثیر که حدود یک سال به دلیل مصدومیت از بازی رسمی دور شده بود حالا از روحیه خوبی برخوردار بوده و در خط حمله پرسپولیس بسیار با انگیزه بازی می‌کند و با انگیزه تر از آن گل می‌زند!

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار