دومین بازیکن خروجی استقلال هم مشخص شد

بعد از اینکه مشخص شد هافبک قصد جدایی از استقلال را دارد حالا دومین بازیکن هم با مدیران باشگاه در این خصوص صحبت کرده است.

دومین بازیکن خروجی استقلال هم مشخص شد

به گزارش زنهار؛ در حالی که استقلال همچنان در انتظار باز شدن پنجره نقل و انتقالات نیم فصل است اما از حالا می توان در خصوص برخی از بازیکنانی که در این تیم به نقطه پایان رسیده‌اند به طور مشخص صحبت کرد. ریکاردو ساپینتو از ابتدای فصل اعتقاد چندانی به چند بازیکن تیمش نداشت و حالا گفته می‌شود این بازیکنان به درب خروج باشگاه نزدیک شده اند.

بعد از اینکه مشخص شد آمانوف قصد جدایی از استقلال را دارد حالا دومین بازیکن هم با مدیران باشگاه در این خصوص صحبت کرده و به نظر می رسد شاهد جدایی زودهنگام او در نیم فصل باشیم.

سجاد شهباززاده که در تابستان طی انتقالی پرسروصدا به استقلال پیوست در نیم فصل اول به هیچ عنوان موفق ظاهر نشد و حالا تصمیم به جدایی از جمع آبی‌ها گرفته است. گفته می‌شود او با مدیران این باشگاه در این خصوص به توافق نهایی رسیده است و به زودی با این تیم خداحافظی خواهد کرد.

شهباززاده طی دو فصل اخیر گزینه یحیی گل محمدی برای حضور در پرسپولیس هم بود اما بار اول ترجیح داد در سپاهان بماند و در فصل بعد هم دوباره آبی‌پوش شد.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار