ستاره استقلال حال یحیی را گرفت

با وجود اینکه یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس هنوز به صورت رسمی لیست بازیکنان مورد نیاز و مازاد خود برای نیم فصل دوم را ارائه نکرده، اما شایعات و گمانه‌زنی‌هایی درباره جذب ستاره استقلال به گوش می‌رسد.

 ستاره استقلال حال یحیی را گرفت

به گزارش زنهار، یک منبع موثق در اصفهان به ما خبر داد امید نورافکن هرگز پیراهن تیم پرسپولیس را نخواهد پوشید!

با وجود اینکه یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس هنوز به صورت رسمی لیست بازیکنان مورد نیاز و مازاد خود برای نیم فصل دوم را ارائه نکرده، اما شایعات و گمانه‌زنی‌هایی در این‌باره به گوش می‌رسد.

گفته می‌شود یکی از بازیکنانی که سرمربی پرسپولیس به جذب او علاقمند است امید نورافکن بازیکن تیم سپاهان است. البته گل‌محمدی پیش از آغاز فصل هم نورافکن را می‌خواست، اما از آنجایی که او با سپاهان قرارداد دارد این انتقال صورت نگرفت.

درباره قرارداد نورافکن با سپاهان این نکته گفتنی است که این قرارداد در پایان فصل به پایان می‌رسد و این بازیکن اگر در نیم فصل هم پرسپولیسی نشود در صورت دریافت پیشنهاد از پرسپولیس، در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد می‌تواند پیراهن این تیم را بر تن کند. گفته شد باشگاه سپاهان با توجه به این موضوع حالا دو راه در پیش دارد؛ اول اینکه با جدایی نورافکن مخالفت کند تا این بازیکن در این تیم بماند و یا اینکه با توجه به عدم تمدید قرارداد از سوی این بازیکن، او را نیم فصل به پرسپولیس بدهد تا بتواند از این راه درآمدزایی هم انجام دهد.

حالا در این بین و با توجه به گمانه‌زنی‌هایی که وجود دارد باید دید این بازیکن که سابقه حضور در استقلال را هم در کارنامه دارد بالاخره در نیم فصل پیراهن پرسپولیس را بر تن خواهد کرد یا اینکه در پایان فصل این اتفاق رخ خواهد داد. به نظر نمی‌رسد امید نورافکن بخواهد سابقه استقلالی خودش را فراموش کرده و یاغی جدید فوتبال ایران حتی در فصل آینده لقب بگیرد. این درحالی است که نورافکن جزو بازیکنان محبوب یحیی گل محمدی به شمار می‌رود. در دو سال اخیر سرمربی پرسپولیس بار‌ها تلاش کرد این بازیکن چپ پا و چند پسته را به تیمش بیاورد، اما در نهایت موفق نشد.

به عبارت بهتر در یکی دو سال اخیر ۵۰ درصد ماجرا حل بوده، اما ۵۰ درصد دیگر...؟

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار