مدیرعامل ناپولی: از آنیلی برای رسیدن به هدفم استفاده کردم

اورلیو دی لورنتیس، رییس ناپولی، تایید کرد که از آندره‌آ آنیلی برای جلوگیری از حضور سرمایه‌گذاران خصوصی در سری A استقاده کرده است.

مدیرعامل ناپولی: از آنیلی برای رسیدن به هدفم استفاده کردم

به گزارش زنهار؛ آنیلی در بین مدیران یوونتوس بود که به دلیل مشکلات پیش آمده و تحقیقات قضایی درباره شرایط مالی این باشگاه از سمتش استعفا داد و حالا دی لورنتیس نکات جالبی را درباره او مطرح کرده است. 
چهار صندوق سرمایه‌گذاری خصوصی در سال 2020 مذاکراتی را برای خرید حق تبلیغات و همچنین حق پخش تلویزیونی آغاز کرده بودند و دی لورنتیس در بین کسانی بود که دوست نداشت این دارایی‌ها به سرمایه‌گذاران خصوصی واگذار شود چون معتقد بود که این موضوع به نفع فوتبال ایتالیا نیست. 

رییس باشگاه ناپولی در گفتگو با ریپورت درباره سیاستش برای مخالفت با این موضوع اظهار داشت:« من از آقای آنیلی استفاده کردم چون نیاز داشتم که او مذاکراتی را برای عدم فروش این حقوق انجام دهد و در نهایت هم به هدفم رسیدم.»

او با انتقاد از سیاست دیگر روسای این لیگ گفت:« آنها به حدی مشتاق فروش این دارایی‌ها بودند که حتی حاضر می‌شدند آن را به تکه نانی بفروشند. من از آنیلی استفاده کردم چون مشخص بود که اگر این حقوق واگذار شود، او اجازه حضور در سوپرلیگ را نخواهد داشت. به همین دلیل بود که او به آن صندوق‌های سرمایه‌گذاری حمله کرد.»

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار