برگ برنده استقلال و ساپینتو

مهاجم باسابقه آبی‌پوشان امیدوار است خاطرات شیرین بازی مقابل تراکتور با لباس استقلال در جام حذفی را تازه کند.

برگ برنده استقلال و ساپینتو

به گزارش زنهار؛ تیم فوتبال استقلال تهران روز پنج شنبه در ورزشگاه آزادی میزبان تراکتور خواهد بود تا ضمن تلاش برای کسب برتری و رسیدن به مرحله بعدی، انتقام شکست تلخ در تبریز را هم از شاگردان خمس بگیرد.

دیداری که شاید مجالی برای استفاده از بازیکنان کمتر به کار گرفته شده هم باشد که بدون شک یکی از آنها سجاد شهباززاده خواهد بود.

شماره ده آبی‌ها که در زمان حضورش در استقلال هم یک بار در جام حذفی با دبل مقابل تراکتور، زمینه‌ساز برتری آبی‌پوشان در سال 95 برابر قرمزهای تبریزی شده بود.

سجاد که بعد از درخشش مقابل نفت آبادان در بازی برابر مس از ابتدا به میدان رفته بود، به خاطر بی‌دقتی داور در آن مسابقه از کسب پنالتی برای تیمش محروم ماند و در دیدار مقابل تراکتور هم بار دیگر به عنوان بازیکن تعویضی در ترکیب تیمش به کار گرفته شد.

اما مصدومیت محبی ممکن است ساپینتو را بر آن دارد تا بار دیگر مهاجم باتجربه خود را مقابل پرشورها از ابتدا به میدان بفرستد. سجاد که قابلیت بازی در هر دو پست مهاجم نوک و وینگر را دارد، می‌تواند با قدرت بالای حفظ توپش در خط حمله، فشار بیشتری به مدافعین تراکتور وارد کرده و استقلال را که سخت به دنبال کسب سه امتیاز در این بازی خواهد بود، بالا نگه دارد.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار