مصطفی زمانی و همسر عربش/ تصاویر

تصاویری از مصطفی زمانی بازیگر مشهور ایرانی در فضای مجازی پر بازدید شده است.

  مصطفی زمانی و همسر عربش/ تصاویر

به گزارش زنهار، تصاویر سریال آمرلی به کارگردانی احمد مسعود احمد با حضور مصطفی زمانی رونمایی شد. این سریال محصول مشترک ایران، عراق و سوریه است و بخش‌هایی از آن علاوه بر عراق در ایران تصویربرداری شده است.

سریال آمرلی که اثری درام محصول مشترک ایران، عراق و سوریه است، به ماجرای آزادسازی شهر آمرلی ِ عراق از دست نیرو‌های داعش می‌پردازد. شهر شیعه نشین آمرلی در سال ۲۰۱۴ به محاصره‌ی نیرو‌های داعش درآمد که در نهایت پس از ۲ ماه نیرو‌های عراقی با کمک گروهی از نیرو‌های ایرانی به فرماندهی سردار قاسم سلیمانی موفق به شکستن محاصره‌ی شهر و بیرون کردن نیرو‌های داعش از این منطقه شدند.

633108_564

این سریال با حضور عواملی از ایران، عراق و سوریه در کشور عراق در حال تولید است. به جز کارگردان سوری این مجموعه تلویزیونی، احمد ابراهیم احمد، باقی عوامل اصلی گروه تولید آن ایرانی هستند.

تهیه کننده‌ی سریال آمرلی امیرمهدی پوروزیری، کارگردان، تهیه کننده و فیلمنامه نویس ایرانی است که پیش‌تر در سال ۹۷ سریال مینو به کارگردانی او از شبکه یک سیما پخش شده بود.

گروه بازیگران سریال آمرلی نیز متشکل از هنرمندانی از ایران، عراق و سوریه است.

مصطفی زمانی، بازیگر مشهور ایرانی نقش اصلی این سریال فردی به نام دکتر رافد را برعهده دارد که به همراه خانواده‌ی خود مجبور به نقل مکان به شهر آمرلی می‌شود.

ناریمان الصالحی بازیگر زن عراقی که یکی دیگر از نقش‌های اصلی این سریال را برعهده دارد، متولد بغداد است و مجری تلویزیون نیز هست.

سعد مینه بازیگر سوری نیز از دیگر بازیگران این سریال است.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار