زندایا: نمی‌توانم تا ابد نقش تینیجرها را بازی کنم!

زندایا ۲۶ ساله اخیرا بر روی جلد مجله «ال» رفته و با این مجله درباره فیلم «مبارزه طلبان» گفتگو کرده است. او در این فیلم نقش یک پدیده تنیس را بازی می‌کند که در یک مثلث عشقی گرفتار شده

زندایا: نمی‌توانم تا ابد نقش تینیجرها را بازی کنم!

 به گزارش زنهار، زندایا ۲۶ ساله اخیرا بر روی جلد مجله «ال» رفته و با این مجله درباره فیلم «مبارزه طلبان» گفتگو کرده است. او در این فیلم نقش یک پدیده تنیس را بازی می‌کند که در یک مثلث عشقی گرفتار شده. زندایا به ال گفته:«هرچه پیرتر می‌شوم متوجه می‌شوم که نمی‌توانم نقش تینیجرها را تا آخر عمرم ایفا کنم. فکر می‌کنم این نقش قدم رو به جلویی به سمت شخصیت‌های گسترده‌تر است، نقش‌هایی که می‌توانید به آنها بگویید نقش بزرگسالانه»

زندایا ادامه داد:«انجام این نقش کمی ترسناک است، اما حس خوبی دارد. اینکه با خودت بگویی: «اوه من میتوانم این کار را کنم؟» می‌توانی از این حس فرار کنی و راحت و ایمن بمانی یا می‌توانی هم بگویی: «گور باباش! بریم انجامش بدیم.»

زندایا همچنین درباره شهرت جهانی و مصائب آن گفته است: «پس از فیلم آخر «مرد عنکبوتی» و فصل آخر «یوفوریا»، تغییراتی به وجود آمد. پیش از آن، می‌توانستم به مکان‌هایی که می‌خواستم بروم. اما در بوستون، یک راست به خانه برمی‌گشتم چون بیش از اندازه اوضاع هیجانی بود. همه اطرافیانم به بار یا چنین جاهایی می‌رفتند، اما من می‌گفتم: «خیلی دوست دارم بیایم، اما فکر می‌کنم در آن صورت شب همه خراب می‌شود. چون به محض اینکه من بیایم دیگر خوش نمی‌گذرد.»

زندایا علاوه بر «مبارزه طلبان» امسال «تلماسه ۲» را هم در راه اکران دارد که اخیرا اکرانش به خاطر اعتصابات به تاخیر افتاده.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار