ازدواج بی سر و صدای بازیگر زن

ازدواج بازیگران همیشه جزو اخباری بوده که برای مخاطبان جذابیت ویژه ای داشته و به سادگی، پنهان باقی نمی ماند مگر در مواردی نادر.

ازدواج بی سر و صدای بازیگر زن
به گزارش زنهار؛ برخلاف بسیاری از چهره ها که در فضای مجازی فعالیت زیادی دارند و زندگی خصوصی خود را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارند، برخی دیگر از بازیگران تمایل چندانی به انتشار زندگی خصوصی خود ندارند تا کمتر در معرض حاشیه سازی قرار بگیرند، به همین خاطر برخی از سلبریتی ها ترجیح می دهند که ازدواجشان مخفیانه باشد و کسی از این موضوع باخبر نشود. در ادامه این بخش به معرفی بازیگران زن ایرانی می پردازیم که بعد از چند سال زندگی مشترک خبر از ازدواج خود داده اند.
 

آناهیتا همتی وساره بیات

 

آناهیتا همتی

آناهیتا همتی بازیگر شناخته شده سریال های طنز ترش و شیرین، خانه به دوش و باغ سرهنگ که در مصاحبه هایش هرگز صحبتی از ازدواج و زندگی مشترک خود نکرده بود، پس از سالها برای اولین بار در صفحه اینستاگرام خود خبر از ازدواجش و مرگ همسر خارجی اش الکساندر جی ریوسا را داد.

بازیگر نقش نرگس در سریال خانه به دوش گویا سال 1383 با الکساندر جی ریوسا ازدواج کرده است، خانم بازیگر در صفحه اینستاگرام خود سال هشتاد و سه تا هشتاد و شش را نقطه طلایی زندگی اش و چیزی شبیه خواب و خیال و رویا، بسیار زیبا و درخشان نامید و ابراز نمود که اگر مرگ او و همسرش را جدا نمی کرد، قرار بود دوران بازنشستگیشان را نیز با هم سپری کنند.

همسر آناهیتا همتی

آناهیتا همتی و همسرش الکساندر جی ریوسا

آناهیتا همتی به مناسبت تولد همسرش پستی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر نمود و با تعریف و ابراز دلتنگی برای همسر فوت شده اش نوشت:

در سه سالی که ضربان قلبمون کنار هم‌تپید، لذتبخش ترین و درخشانترین دوران زندگیم بود،‌ اگر "مرگ" مارو از هم جدا نمیکرد قرار بود دوران بازنشستگیمون رو بازم با هم سپری کنیم.

"عاشقی" توام با صداقت، مهربانی و دست و دلبازی بارزترین ویژگی ات بود و من بیشترین یادگیری مهارت های زندگی رو مدیونتم، بسیار قدردان و سپاسگزارت بودم، هستم و خواهم بود تا نفس میکشم.

تاثیر تو در زندگی من به قدری زیاد بوده که تا وقتی زنده ام در رفتار و کردارم مشهوده، با تو به رشد رسیدم و دوست داشتن واقعی و حقیقی رو یاد گرفتم.

وقتی که چشم میچرخونم تورو تو همه بخش های زندگیم میبینم، حتی گاهی در جزئی ترین و معمولی ترین چیزای زندگی، مثل خوردن میوه ای که دوست داشتی، یا رنگ مورد علاقه ات، یا بویی که دوست داشتی، موسیقی و فیلم های مورد علاقه ات، سفر، دریا و جنگل... بوی لاوندر و...

Alex 1973-2021

سال هشتادوسه تا هشتادوشش، نقطه طلایی زندگی ام محسوب میشه، چیزی شبیه خواب و خیال و رویا، بسیار زیبا و درخشان.

امروز روز تولد توست همینطور که خاطرات قشنگم مثل فیلم از جلوی چشمم رد میشه، اشک هام هم روی گونه ام جاریه، درد و زخم جای نبودنت توی قلبم هرگز التیام پیدا نمیکنه.

ساره بیات

علیرضا افکاری موزیسین معروف کشورمان که موسیقی فیلم و سریال های مختلفی مانند «هم گناه»، «زیر سقف دودی»، «تی تی» و... را ساخته است، در 4 اردیبهشت 1400 با نوشتن متن زیبا خبر ازدواج خود با ساره بیات را به‌صورت رسمی رسانه ای کرد.

ساره بیات و همسرش

ساره بیات و همسرش علیرضا افکاری

علیرضا افکاری و همسر بازیگرش ساره بیات که با بازی درخشانش در فیلم سینمایی جدایی نادر از سیمین بین مخاطبان شناخته شد، چندین سال قبل از رسانه ای کردن خبر ازدواجشان، به دور از هیاهوی رسانه ای و در خفا زندگی مشترک خود را تشکیل داده بودند.

این موضوع در اینستاگرام و پست علیرضا افکاری نیز مشهود است:

همسرم...

بانوی زیبای من...

در تمام سالهای گذشته زندگی مشترکمان، سالهایی که در کنارت زیستم، شد ماحصل آثاری که بر دل مخاطبین خوش نشست.

برای تاثیر حضور سالیانت در خلق این آثار و زندگیم،

برای داشتنت،

برای بودنِ همیشگیت،در کنارم،

و عشقی که هردم به زندگیم رنگی بدیع میبخشد،

از تو سپاسگزارم.

باشد تا همواره در فراز و نشیب دوران، در عشق غوطه ور باشیم و جاودان.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار