شرط عجیب این مرد برای واگذاری خانه 150 متری به رضا رویگری

یکی از مالکان سرشناس نیاوران اعلام کرد حاضر است یک آپارتمان 150 متری به رضا رویگری به شرطی که تنها باشد واگذار نماید.

شرط عجیب این مرد برای واگذاری خانه 150 متری به رضا رویگری

به گزارش زنهار؛ علیرضا غروی ـ مجری، بازیگر و فیلمساز ـ که اظهار می کند از دوستان بسیار نزدیک رضا رویگری است درباره شرط واگذاری یک اپارتمان 150 متری در نیاوران به رضا رویگری پرده برداشت.

علیرضا غروی در این باره اظهار کرد: حاج مهدی عباسی نامی که یکی از مالکان بزرگ شمیران تهران است، به من گفت در خیابان نیاوران یک آپارتمان ۱۵۰ متری با تمام امکانات و چند پرستار آماده کرده ام که رضا بیاید فقط تنها، که من گفتم شما این کار را انجام بده، رضا کسی را ندارد و تنهاست.

علیرضا غروی از اینکه چهره های هنری برای کمک به رضا رویگری واکنش نشان داده اند از منظری ناراحت است و می گوید: چطور آن موقع که تماس گرفتم، گریه کردم و خواستم برای رضای عزیز کاری کنید، گرفتار بودید اما الان قهرمان بازی در می آوردید؟!

تلاش دوساله برای نجات رضا رویگری

غروی که خود از مجریان صداوسیماست می گوید، دوستی اش با رضا رویگری مربوط به ۲۰ سال پیش است. او درباره حواشی که این روزها برای رضا رویگری، هنرمندِ بازیگر پیش آمده توضیحاتی ارائه کرد و گفت: حالم بسیار بد است و ناراحتم. من دو سال تمام سعی و تلاشم این بود که بتوانم کاری انجام بدهم که رضا فقط به آخر خط نرسد و…

او افزود: خدا را شاهد می گیرم و به راستی این عالم سوگند می خورم مهم ترین دغدغه من در این دو سال رضای رویگری بود، از هزینه های درمانی و رفاهی تا پرداخت اجاره های معوق خانه اش.

امروز صراحتا اعلام می کنم که هیچ کس نزدیک تر از من به او نبود. او درد دل هایی با من می کرد که فکر می کنم پسرش، کیارش هم خبر ندارد. گریه هایی که رضا پیش من می کرد به خاطر ظلمی که به او می شد. دو سال تمام این دردها را در دلم ریختم و کلامی نگفتم و فقط اجازه می دادم رضا خودش را خالی کند اما دیگر وقتش رسیده که حرف بزنم.

من خودم سال ها در رشته روانشناسی عمقی کار و تدریس کرده ام و طی این دو سال همواره سعی می کردم با تمام ممنوعیت ها و محدودیت هایی که وجود داشت تا کسی به رضا نزدیک نشود، برای رضا سنگ صبور باشم.

رضا متاسفانه مدت ها بود که در روابط اش دچار مشکل شده بود؛ تا جایی که در بغل من ساعت ها گریه می کرد و از مرگ حرف می زد.

    دیدگاه شما