اسرائیل ایران را تهدید کرد؛ به سراغتان می‌آییم

وزیر اقتصاد اسرائیل گفت: «پیام خیلی روشن ما این است که دنبال سران ایران هم خواهیم رفت. کی این کار را می‌کنیم؟ هر وقت تصمیم بگیریم.»

اسرائیل ایران را تهدید کرد؛ به سراغتان می‌آییم

به گزارش زنهار؛ وزیر خارجه ایران گفت: به آمریکا و اسرائیل هشدار می‌دهم که اگر فورا جنایت در غزه را متوقف نکنند هر احتمالی در هر لحظه وجود دارد، کنترل منطقه از دست خارج می‌شود و دود آن به چشم جنگ افروزان می‌رود.

 نیر برکات در گفتگویی اختصاصی به روزنامه دیلی میل بریتانیا با بیان این مطلب گفت: «برنامه ایران این است که از تمام جبهه‌ها به اسرائیل حمله کند. آگر ما متوجه شویم که آنها قصد هدف قرار دادن اسرائیل را دارند، فقط کسانی را که در جبهه هستند هدف قرار نخواهیم داد، ما به دنبال راس فتنه خواهیم رفت که ایران است.»

به گزارش شبکه خبری BBC؛ وی مدعی شد: «مقامات در ایران خواب خوش نخواهند داشت و ما اطمینان حاصل می‌کنیم که اگر خدای نکرده جبهه‌ای را در شمال باز کنند بهای سنگینی بپردازند.»

وزیر اقتصاد اسرائیل ادعا کرد: اگر حزب‌الله لبنان بخواهد جبهه جدیدی را در شمال اسرائیل باز کند، «ما در واقع ایران را هدف قرار خواهیم داد.»

وزیر اقتصاد اسرائیل همچنین گفت: «لبنان و حزب‌الله هم بهای سنگینی خواهند پرداخت، نگاه کنید به بهایی که حماس دارد می‌پردازد اما این هم کافی نیست.»

«پیام خیلی روشن ما این است که دنبال سران ایران هم خواهیم رفت. کی این کار را می‌کنیم؟ هر وقت تصمیم بگیریم.»

«اسرائیل پیام روشنی برای دشمنانش دارد، نگاه کنید در غزه چه اتفاقی افتاده است. اگر به ما حمله کنید همین رفتار با شما خواهد شد. شما را از صحنه زمین محو خواهیم کرد.»/عصر ایران

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار