سردار نقدی رئیس ستاد گرامیداشت 13 آبان شد

حجت الاسلام والمسلمین موسی‌پور نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی حکمی سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی را به سمت 'رئیس ستاد مرکزی گرامیداشت یوم الله 13 آبان' منصوب کرد.

سردار نقدی رئیس ستاد گرامیداشت 13 آبان شد

به گزارش زنهار، حجت الاسلام والمسلمین موسی‌پور نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی حکمی سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی را به سمت 'رئیس ستاد مرکزی گرامیداشت یوم الله 13 آبان' منصوب کرد.

 متن حکم صادره به شرح زیر است:

برادر گرامی سردار سرتیپ بسیجی جناب آقای محمدرضا نقدی (زیده عزه)

 سلام علیکم؛

 انقلاب اسلامی در سایه تفضلات الهی در طول حیات پر برکت خود دارای حوادث ماندگار و روزهای پرافتخاری است که در ادبیات سیاسی و معارف اسلامی از آن به عنوان یوم‌الله یاد می‌شود. ایام‌الله تجلی خاص خداوند به تلاش‌های خالصانه و مؤمنانه و ایجاد گشایش از تنگناها و فتح و ظفر در سایه تقوا و توکل به ذات باریتعالی است.

 13آبان که سالروز تبعید حضرت امام (ره) و مبارزه قهرمانانه جوانان برومند دانش‌آموز ما در مقابل طاغوت و شهادت مظلومانه عده‌ای از آنها است یکی از ایام الله انقلاب اسلامی است که با تسخیر لانه فساد و جاسوسی امریکا ضربه دردناکی به هیمنه پوشالی این رژیم جهانخوار از سوی ملت غیور و بزرگ ایران زده و ثابت شد با اعتصام به قدرت لایزال الهی میتوان راست قامتانه و مردانه در مقابل دنیای کفر ایستاد و با تقدیم آرمان‌ها از آرمان و ارزش‌های خود با قاطعیت دفاع و شعار مبارزه با استکبار را، به‌عنوان پرچم و مشعلی، حفظ و این علمِ برافراشته را 44 سال به اهتزاز درآورد.

حال که در کشاکش جنگ شناختی و تهاجم تمام عیار ترکیبی با استکبار و کانون‌های شیطانی صهیونیستی کشورهای غربی و در آستانه 13 آبان دیگر و ان‌شاءالله خلق حماسه دیگری از سوی ملت بزرگ ایران و جوانان فهیم و مقطع شناس کشورمان هستیم جناب‌عالی را که از یاران صدیق انقلاب و مجاهدان و پیشکسوتان مبارزه با استکبار جهانی هستید بعنوان «رئیس ستاد مرکزی گرامیداشت یوم الله 13 آبان»  منصوب می‌نمایم.

امید است در سایه سار الطاف حق تعالی و با همکاری تمامی دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی و ظرفیت‌های تشکل‌های مردمی و حضور موثر دانش آموزان، دانشجویان و تمامی اقشار مختلف مردم، شاهد فرو ریختن سازه سست استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و از هم پاشیدن تارهای پوسیده بیوت عنکبوتی آنان باشیم.

محمدحسین موسی‌پور

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

منبع: فارس
    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار