قرار نیست به بهانه جذب مخاطب باج بدهیم

رئیس صداوسیما گفت: در مورد عبارت «مدیر باج‌بده و باج بگیر» باید بگویم منظورم آنجا روشن بود. قرار نیست به بهانه جذب مخاطب و جذابیت شدن برنامه‌هایمان به هیچ چهره هنجارشکنی باج نمی‌دهیم که بخواهد ارزش‌های ما را زیر سؤال ببرد.

قرار نیست به بهانه جذب مخاطب باج بدهیم

به گزارش زنهار، رئیس صداوسیما بعد از حاشیه‌هایی که در فضای مجازی با اشاره به صحبت‌های او مبنی بر تمام شدن دوران باج دادن و باج گرفتن در صداوسیما توضیحاتی را ارائه داده است.

‍ به گزارش صبا، رئیس صداوسیما بعد از حاشیه‌هایی که در فضای مجازی با اشاره به صحبت‌های او مبنی بر تمام شدن دوران باج دادن و باج گرفتن در صداوسیما، گفته است: «بعضی از منابع خبری که خوشان را حرفه‌ای و مسلط می‌دانند فرق ویراست و توئیتر را نمی‌دانند؛ گویی به فتح بزرگی رسیدند و می‌گویند جبلی توئیت‌زده! اما در مورد عبارت «مدیر باج‌بده و باج بگیر» باید بگویم منظورم آنجا روشن بود. قرار نیست به بهانه جذب مخاطب و جذابیت برنامه‌هایمان به هیچ چهره هنجارشکنی باج نمی‌دهیم که بخواهد ارزش‌های ما را زیر سؤال ببرد.»

رئیس صداوسیما توضیح داد: «از آن طرف به کسی اجازه نمی‌دهیم با استفاده از همین ظرفیت‌های متأسفانه غیروفادار به هنجار‌ها و عناصر و چهره‌های هنجارشکن از ما باج بگیرد و بخواهد آن‌ها را بیاورد و روی آنتن نشان بدهد. به بهانه‌ای که بخواهد برای ما منابع مالی تأمین کند نه ما زیر بار باج دادن می‌رویم نه زیر بار باج گرفتن؛ البته این در مورد بحث چهره‌ها بود. در همه سیاست‌هایمان، چون رسانه ملی هستیم نباید اجازه بدهیم کسی از ما باج‌خواهی کند و نه خودمان به کسی باج بدهیم.»

او همچنین درباره کناره‌گیری محمدرضا شهبازی هم گفت: «سوءتفاهمی بوده که برطرف شد و آقای شهبازی از روز شنبه برنامه‌شان را روی آنتن خواهند داشت و «پاورقی» ادامه پیدا می‌کند.»

 

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار