نشانه های زنی که شما را واقعا دوست دارد بشناسید

چگونه می توان تشخیص داد که زنی که عاشق او هستید، واقعاً شما را دوست دارد ؟ ما نشانه های عشق واقعی یک زن را برایتان آوردیم.

نشانه های زنی که شما را واقعا دوست دارد بشناسید

به گزارش زنهار، برخلاف مردها، درک نشانه‌های عشق واقعی یک زن از جمله زبان بدن او، اندکی مشکل است .اما سؤال اینجاست که چگونه می توان تشخیص داد که زنی که عاشق او هستید، واقعاً شما را دوست دارد ؟

ما نشانه های عشق واقعی یک زن را برایتان آوردیم.

۱.او پیش شما بدون آرایش است

یکی از بارزترین نشانه‌ها این است که او در کنارشما بدون آرایش است و احساس راحتی میکند. این یعنی او به خودش ، به شما و این رابطه اعتماد دارد و دوست دارد خود واقعیش را به شما نشان دهد و نمی خواهد چیزی را مخفی کند.

۲.در مورد نگرانی هایش با شما صحبت می کند

اگر او آنقدر با شما راحت است که درباره همه نگرانی هایش درباره رابطه اش با شما صحبت میکند، یعنی خیلی به شما اعتماد دارد و آنقدر دوستتان دارد که احساساتش را ابراز میکند. یکی از نشانه های مهم عشق واقعی یک زن صحبت در مورد نقاط ضعف و نگرانی هایش است.

زنی که شما را واقعا دوست دارد، این نشانه‌ها را دارد

۳.از اینکه نقطه ضعف او را بفهمید ناراحت نمیشود

اگر او از اینکه شما از ضعف ها، عیوب، مشکلات گذشته اش یا هر چیزی که او را آسیب پذیر می کند مطلع شوید ،ناراحت نمی شود، مطمئناً عشق واقعی و اعتماد او را به دست آورده اید.

۴. ابراز عصبانیت

اگر وقتی که از دست شما عصبانی می شود، احساساتش را پنهان نمی کند و وانمود نمی کند که همه چیز خوب است، یعنی عاشق شماست . دعواها فقط بهانه ای برای تقویت رابطه است.

۵. دوست دارد وقتی بیمار است شما در کنار او باشید

همه افراد چه زن و چه مرد، دوست دارند وقتی که بیمار می شوند و حالشان خوب نیست در کنار کسی باشند که او را دوست دارند.

۶. او نگران سلامتی شماست

اگر او مرتب حال شما را می پرسد ، مراقب رژیمتان است و زمان قرص هایتان را به شما یادآوری می کند، عصبانی نشوید، این یکی از نشانه‌های عشق واقعی اوست. او این کار را می کند زیرا شما را دوست دارد و می‌خواهد از شما مراقبت کند.

۷. او مرتب از شما سوال می پرسد

اگر او می خواهد بداند که در طول روز چه اتفاق هایی برایتان افتاده، دوستانتان چه کسانی هستند، سبک زندگیتان چیست یا اعضا خانواده تان چگونه هستند، شکاک نیست او می خواهد شما را به طور کامل بشناسد زیرا شما بخشی از آینده او هستید.

۸. شما را با هدایای مختلف خوشحال میکند

او سلیقه شما را می شناسد و زمانی که انتظارش را ندارید با هدایایی هرچند کوچک غافلگیرتان می کند. او دوست دارد شما را با هدایا یا چیزهای موردعلاقه تان خوشحال کند . همه هدایای او، گنجینه های کوچکی از عشق او هستند.

    دیدگاه شما