وزیر جهاد کشاورزی:

به دلیل خشکسالی، کارت اعتباری نهاده‌های دامی ارائه دادیم

وزیر جهاد کشاورزی گفت: کارت اعتباری دامدار به دامداران برای تامین سرمایه در گردش کمک می‌کند تا بتوانند از طریق آن نهاده‌های دامی مورد نظر خود را خریداری کنند.

به دلیل خشکسالی، کارت اعتباری نهاده‌های دامی ارائه دادیم

به گزارش زنهار، سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در مراسم رونمایی از دامدار کارت افزود: با توجه به خشکسالی‌های اخیر و کاهش نهاده‌های دامی، برای این که به تهیه این نهاده‌ها توسط دامداران کمک کنیم امروز از این کارت اعتباری رونمایی شد.

وی گفـت: این کارت اعتباری در سقف ۱۰ - ۲۰ و ۵۰ میلیون تومانی در اختیار دامداران قرار می‌گیرد و آن‌ها می‌توانند بخشی از نهاده‌های دامی مورد نیاز خود را از طریق اعتبار این کارت تهیه کنند.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه این یک اقدام کوتاه مدت است افزود: در نظر داریم در بلندمدت با کاهش هزینه‌های نهاده‌های دامی تهیه آن را برای دامداران تسهیل کنیم.

وزیر جهاد کشاورزی گفت: همه دامداران شامل این طرح می‌شوند و می‌توانند با مراجعه به جهاد کشاورزی استان خود پس از معرفی به بانک کشاورزی، تسهیلات را دریافت کنند.

ساداتی نژاد افزود: از بانک کشاورزی خواسته ام که این تسهیلات را در کوتاه‌ترین مدت و به سهولت در اختیار دامداران قرار دهد.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار