ثبت نام وام ۳۰۰ میلیون تومانی بدون ضامن

بانک سینا برای حمایت همه جانبه از مشتریان خود، طرح تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی را تحت عنوان «نارون» تدارک دیده است. افراد به منظور دریافت وام مذکور باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند.

ثبت نام وام ۳۰۰ میلیون تومانی بدون ضامن

به گزارش زنهار، بانک سینا برای حمایت همه جانبه از مشتریان خود، طرح تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی را تحت عنوان «نارون» تدارک دیده است. افراد به منظور دریافت وام مذکور باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند.

افرادی که مایل به دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک سینا هستند باید بتوانند حداقل یک ماه یا حداکثر ۱۲ ماه میانگین حساب ایجاد کنند. متقاضیان دریافت این وام باید اعتبار شغلی به علاوه جواز کسب و پروانه اشتغال ارائه بدهند. سود این تسهیلات که در بازه ۱۰ تا ۲۳ درصدی است، با توجه به دوره بازپرداخت و ماندگاری سپرده تعیین می‌شود.

وام گیرندگان بعد از دریافت وام این امکان را دارند که اصل مبلغ تسهیلات و سود آن را یکجا پرداخت کرده یا قسط بندی کنند. حداکثر مدت زمان پرداخت اقساط تا ۴۸ ماه خواهد بود.

با در نظر گرفتن مبلغ وام، سقف نرخ سود و زمان بازپرداخت، میزان هر قسط ۷ میلیون و ۶۰۸ هزار و ۷۷۵ تومان اعلام شده است. کل سود تسهیلات ۶۵ میلیون و ۲۲۱ هزار و ۲۰۱ تومان خواهد بود. جمع رقم وام و سود آن نیز به ۳۶۵ میلیون و ۴۲۱ هزار و ۲۰۱ تومان می‌رسد.

بانک سینا یکی از بانک‌های خصوصی کشور است که فعالیت خود را از بیست و هشتم اسفندماه سال ۱۳۸۷ آغاز کرد. این مجموعه به دلیل در اختیار داشتن کارکنانی سریع، مشتری مدار و درست کار، پیشرفته‌ترین سامانه بانکداری الکترونیک توانسته اعتماد مشتریان را جلب کرده و در قالب افتتاح انواع حساب‌ها، تسهیلات، خدمات کارتی، سامانه‌های بانکی، مبارزه با پولشویی، سامانه دریافت خدمات مشتریان حقوقی، خدمات نوین و… خدمات خوبی را به آن‌ها ارائه بدهد.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار