ثبت نام وام فوری 150 میلیونی بانک رفاه با شرایط فوق العاده

بانک رفاه کارگران در طرح رفاه کالا تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان با نرخ بهره ۱۸ درصد به مشتریان واجد شرایط وام فوری خرید کالا پرداخت می‌کند.

ثبت نام وام فوری 150 میلیونی بانک رفاه با شرایط فوق العاده

به گزارش زنهار، وام رفاه کالا یکی از طرح‌های تسهیلاتی بانک رفاه کارگران است که با هدف حمایت از تولید داخلی پرداخت می‌شود.

در این طرح، بانک رفاه به حقوق‌بگیران خود تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان وام خرید کالا در قالب کارت اعتباری می‌دهد.

خرید کالا توسط این وام تنها در فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک رفاه امکان‌پذیر است که اسامی این فروشگاه‌ها در وب‌سایت بانک رفاه کارگران قابل مشاهده است.

تمامی افرادی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می‌کنند، از جمله همه کارمندان و بازنشستگان این بانک و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی، مشمول شرایط دریافت این وام هستند.

متقاضیان می‌توانند با ارائه مدارک لازم و فیش حقوقی که بتواند ۶۰ درصد از این وام را پوشش دهد، برای دریافت آن اقدام کنند.

این فیش حقوقی برای تضمین بازپرداخت این وام کافی است و وام‌گیرنده نیازی به معرفی ضامن ندارد.

بانک رفاه کارگران امکان پرداخت غیرحضوری این وام را نیز فراهم کرده است.

پس از ثبت درخواست تسهیلات توسط متقاضی در وبسایت بانک رفاه کارگران، مبلغ آن بر حسب میزان حقوق دریافتی هر فرد تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان مشخص شده و پرداخت می‌شود.

نرخ سود و سررسید طرح رفاه کالا بانک رفاه

حداکثر زمان بازپرداخت وام خرید کالای بانک رفاه ۳۶ ماهه است

اقساط آن پس از تقسیم شدن که به تعداد ماه‌های بازپرداخت، به طور ماهانه و خودکار از حساب وام‌گیرنده برداشت می‌شوند.

نرخ سود این تسهیلات نیز ۱۸ درصد تعیین شده است.

هر قسط وام با زمان بازپرداخت ۳۶ ماهه به پنج میلیون و ۴۲۲ هزار تومان می‌رسد

وام‌گیرنده باید در پایان زمان سررسید، ۱۹۵ میلیون و ۲۲۲ هزار تومان، به بانک بازگرداند.

متقاضیان دریافت وام باید مبلغ دو میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی هزینه‌های جانبی این وام، شامل تشکیل پرونده و آبونمان سالیانه کارت اعتباری را نیز بپردازند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، به شعب بانک رفاه کارگران در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز ارتباط با مشتریان این بانک(فراد) با شماره ۸۵۲۵ -۰۲۱ تماس حاصل کنند.

ثبت نام وام فوری ۳۰ میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی

سامانه تأمین اجتماعی از روز دوشنبه، ۲۸ خردادماه برای ثبت‌نام وام بازنشستگان این سازمان باز شده است. مبلغ وام بازنشستگان تامین اجتماعی ۳۰ میلیون تومان است و همه متقاضیان در تهران می‌توانند وام را دریافت کنند. اما اوضاع برای دیگر شهرستان‌های ایران متفاوت است؛ بطوریکه اگر ثبت‌نام بیش از ظرفیت انجام شود، نتیجه قرعه‌کشی برای دریافت وام اهمیت خواهد داشت.

ین وام توسط بانک رفاه کارگران پرداخت می‌شود و متقاضیان سهمیه‌ای پس از تکمیل ظرفیت، در صورتی که در قرعه‌کشی برنده شوند، به این بانک معرفی می‌شوند. همچنین اگر متقاضی در این دور موفق به دریافت وام نشود، در دورهای بعدی می‌تواند دوباره ثبت‌نام کند.

روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی در اطلاعیه‌ای مهم گفته است که متقاضیان این وم نیازی به مراجعه حضوری به هیچ مجموعه‌ای ندارند و ثبت‌نام به صورت آنلاین و غیرحضوری از طریق درگاه سازمان انجام می‌گیرد. همچین متقاضیان در صورت داشتن هرگونه سؤال به صورت ۲۴ ساعته می‌توانند با شماره ۱۴۲۰ تماس گرفته تا کارشناسان مرکز ارتباطات مردمی پاسخگوی شما باشند.

دریافت وام بازنشستگان تأمین اجتماعی نیز مانند دیگر وام‌ها شرایطی دارد که نیاز است متقاضیان داشته باشند. شرایط وام ۳۰ میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی شامل موارد زیر است:

مستمری دریافتی به میزان حداکثر ۳۰ میلیون تومان

حداقل ۲۰ سال سابقه پرداخت بیمه

تلفن همراه باید به نام فرد منقاضی باشد

حساب متقاضی نباید مسدود باشد

عدم بدهی معوق در شبکه بانکی کشور چه بابت وام و چه ضمانت

عدم چک برگشتی

عدم دریافت وام مشابه از ۳ سال گذشته

موجودی حداقل ۱۰۰ هزار تومان در حساب متقاضی

ثبت نام وام ۳۰ میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار