جزییات تغییر بیمه تکمیلی بازنشستگان و فرهنگیان

انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان به این صورت است که حق بیمه ۵۶۰ هزار تومان به ازای هر نفر است و دو سوم آن را آموزش و پرورش و یک سوم را فرد متقاضی پرداخت می‌کند.

جزییات تغییر بیمه تکمیلی بازنشستگان و فرهنگیان

به گزارش زنهار، آغاز ثبت‌ نام بیمه تکمیلی فرهنگیان؛ شرکت بیمه دانا نیز مانند سایر شرکت‌های بیمه شرایط خاصی را برای بیمه‌نامه تکمیلی خود در نظر گرفته است. اکنون شنیده ها حاکی از آنست که دو شرکت بیمه گر دانا و معلم برای بیمه تکمیلی فرهنگیان به توافق رسیده اند. در اندیشه قرن در این باره بیشتر توضیح می دهیم و شرح خواهیم داد که مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان اظهار کرده است

که با توجه به رضایتمندی نسبی از شرکت بیمه دانا در طول دو سال گذشته، امسال مجدد با بیمه دانا قرارداد منعقد کردیم.وی افزود: امسال علاوه بر بیمه دانا بر اساس چارچوب تعیین شده برای خدمات و نرخ بیمه با شرکت بیمه معلم هم قرارداد منعقد کردیم و در نهایت در ۲۳ استان با بیمه دانا و در ۹ استان با بیمه معلم قرارداد منعقد شد.

سوابق بیمه‌ای

جزییات تغییر بیمه تکمیلی بازنشستگان و فرهنگیان

شرایط سنی در بیمه تکمیلی دانا

برای استفاده از خدمات بیمه تکمیلی دانا باید شرایط سنی در موارد زیر رعایت شده باشد:

فرزندان دختر مجرد تا زمان ازدواج یا اشتغال به کار می‌توانند تحت پوشش بیمه تکمیلی دانا قرار بگیرند.

فرزندان دختر مطلقه تا زمان رجوع یا ازدواج مجدد به شرط عدم اشتغال تحت پوشش قرار می‌گیرند.

فرزندان پسر مجرد حداکثر تا سن ۱۸ سال تمام و در صورت اشتغال به تحصیل با ارائه گواهی تحصیلی تا سن ۲۰ سال تحت پوشش قرار می‌گیرند. در مورد دانشجویان دکتری حداکثر سن برای برخورداری از پوشش بیمه ۲۶ سال تمام است.

نوزادان از بدو تولد تحت پوشش قرار می‌گیرند. (باید ظرف مدت یک ماه تصویر شناسنامه نوزاد برای صدور الحاقیه به یکی از شعب بیمه دانا تحویل داده شود)

فرزندان معلول جسمی و ذهنی بیمه‌شدگان بدون شرایط سنی تحت پوشش قرار می‌گیرند.

سایر بیمه‌شدگان حداکثر تا سن ۶۰ سالگی تحت پوشش قرار می‌گیرند.

شرکت بیمه دانا بیمه‌شدگان بالای ۶۰ سال تا ۷۰ سال تمام را با ۵۰ درصد و افراد بالای ۷۰ سال را با ۱۰۰ درصد افزایش حق بیمه تحت پوشش قرار می‌دهد.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار