سکه امامی به نیمه کانال ۴۰ میلیونی رسید

قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ با افزایش در تمام قطعات و وزن‌ها بازگشایی شد. حباب سکه نیز در تمامی قطعات، روند صعودی طی کرده است.

 سکه امامی به نیمه کانال ۴۰ میلیونی رسید

به گزارش زنهار،  قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳، همزمان با تعطیلی بازار جهانی و همراه با افزایش قیمت دلار، در روند صعودی بازگشایی شد. شایان ذکر است، قیمت اونس جهانی طلا امروز بدون تغییر با رقم ۲۳۲۱ دلار به ثبت رسیده است.

قمیت اونس جهانی نقره نیز مانند طلا بدون تغییر، روی رقم ۲۹ دلار و ۵۵ سنت قرار گرفت؛ گرم نقره ۹۹۹ در بازار داخل با ۴۰۰ تومان افزایش، گرمی ۵۶ هزار و ۷۷۰ تومان به فروش رسید.

قیمت سکه امامی امروز، با افزایش ۴۵۱ هزار تومانی، به نیمه کانال ۴۰ میلیونی صعود کرد و با رقم ۴۰ میلیون و ۵۵۸ هزار تومان به ثبت رسید؛ سکه بهار آزادی با افزایش ۱۸۵ هزار تومانی، به کانال بالاتر صعود کرد و روی رقم ۳۷ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان قرار گرفت.

همچنین نیم‌سکه با ۲۰۰ هزار تومان و ربع‌سکه با ۱۵۰ هزار تومان افزایش، به‌ترتیب با قیمت‌های ۲۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و ۱۴ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله می‌شوند. سکه گرمی نیز با ۱۰۰ هزار تومان افزایش به کانال بالاتر صعود کرد و با رقم هفت میلیون تومان ثبت شد.

قیمت طلا امروز روند افزایشی را نسبت به روز گذشته تجربه کرده است. هر مثقال طلا با ۱۰۸ هزار تومان افزایش، روی رقم ۱۴ میلیون و ۶۷۷ هزار تومان قرار گرفته است. هر گرم طلای ۱۸ عیار، با ۲۴ هزار و ۷۰۰ تومان افزایش، با رقم سه میلیون و ۳۸۸ هزار و ۴۰۰ تومان به فروش می‌رسد. قیمت طلای دست دوم نیز با ۱۷ هزار و ۷۶۷ تومان افزایش، با رقم سه میلیون ۳۳۶ هزار و ۶۳۳ تومان به ثبت رسیده است.

حباب سکه امروز در تمامی قطعات افزایشی است؛ حباب سکه امامی ۲۲۵ هزار تومان، بهار آزادی ۲۴ هزار تومان، نیم سکه ۹‍۱ هزار تومان، ربع سکه ۹۵ هزار تومان و حباب سکه گرمی ۷۳ هزار تومان افزایش یافت.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار