خبر مهم برای بازنشستگان متقاضی بیمه

عامری، مدیریت کانون بازنشستگان فرهنگی شهرستان آمل در فضای مجازی نوشت: ماده ۸۵- دستگاه های اجرایی مکلفند در چارچوب بودجه های مصوب و آیین نامه ای که به تصویب هیأت وزیران می رسد، کارمندان و بازنشستگان و افراد تحت تکفل آنان را علاوه بر استفاده از بیمه پایه درمان ، با مشارکت آنان به صورت هماهنگ و یکنواخت برای کلیه کارمندان دولت تحت پوشش بیمه های تکمیلی قرار دهند.

خبر مهم برای بازنشستگان متقاضی بیمه

به گزارش زنهار، پی نوشت :

مدیر عامل صندوق بازنشستگی جناب آقای مسکنی بعد از دوماه هنوز تصمیمی برای بیمه بازنشستگان گرفته نشده است ؟

هنوزهم باید دغدغه ،استرس و اضطراب در این مردان رنجور استمرار داشته باشد ؟

تاکی میخواهید بیمه ای که در مناقصه صندوق برنده اعلام شده را مخفی نگهدارید ؟

چرا اعلام نمی کنید تا این عزبزان کمی آرامش بگیرند باور بفرمایید خیلی از بازنشستگان از نظر مالی برای درمانشان مشکل دارند وهزینه سرسام اور دارو درمان آنها را خانه نشین نموده ومنتظر تصمیمات شما هستند واما وامااااا

متاسفانه نه دولت ونه مجلس ونه صندوق هنوزهم نمی خواهند مشکلاتی که با اجرای ماده ۸۵ قانون خدمات کشوری که حق مسلم بازنشستگان است و درمان آنها را تسهیل میکند را اجرا کنند.

جناب آقای وزیر آموزش وپرورش کمی در اجرای این ماده یارو یاور بازنشستگان شوید چون این عزیزان آینه و آینده شما هستند./نواندیش

معاون وزیر و مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: تلاش می کنیم تا بیمه تکمیلی بازنشستگان با شاغلین هماهنگ و همتراز از طریق یک مجموعه بیمه ای انجام شود.

حامد علامتی  در همایش تجلیل از معلمان و بازنشستگان اردبیل اظهار کرد: با اجرایی شدن نظام رتبه بندی معلمان بعد از گذشت ۱۱ سال دریافتی فرهنگیان جزو بالاترین دریافتی در بین کارکنان دولت است.

وی خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما بر این است تا فرهنگیان دغدغه معیشتی و اقتصادی کمتری داشته باشند تا با فراغ بال بیشتر بتوانند در کلاس درس و دوره های آموزشی حاضر شده و خدمات کیفی آموزشی و پرورشی ارائه کنند.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افزود در دولت سیزدهم با تلاش وزیری دانا و توانمند حوزه تعلیم و تربیت از رشد کمی و کیفی برخوردار است و نگاه به معلم نگاه عزت و کرامت است.

علامتی نقش و جایگاه معلمان را در تربیت و تعالی نسل آینده یادآور شد و بیان کرد: پرورش و هدایت دانش آموزان با محوریت معلمان انجام می شود و معلمان هستند که در حوزه های مهارتی، هدایت تحصیلی، پرورش افکار و اندیشه نوجوانان و کودکان نقش آفرینی می کنند.

وی تصریح کرد: همه اقشار جامعه امروز رشد و بالندگی خود را در ابعاد مختلف مرهون معلمان هستند چرا که از کسبه و بازاری گرفته تا پزشکان و مهندسان دست پرورده معلمان در مدارس هستند.

معاون وزیر آموزش و پرورش و مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: معلمان ما امروز در حساس ترین سنگر به دنبال کشف استعدادهای دانش آموزان بوده و نقش ارزنده ای را در این زمینه ایفا می کنند.

علامتی ادامه داد: تمام رفتار و اخلاق معلمان الگویی برای دانش آموزان هستند و باید در این الگوسازی توجه و دقت بیشتر مدنظر باشد.

وی از آموزش و پرورش استان اردبیل به خاطر کارنامه موفق در همراهی شایسته با مجموعه وزارت برای تحقق برنامه های مختلف قدردانی کرد.

اداره کل خدمات رفاهی صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد بابت خدمات بستری، اعمال جراحی، رادیوتراپی، تهیه داروی بیماران خاص همچنین شیمی درمانی در مراکز درمانی طرف قرارداد با شرکت آتیه‌سازان حافظ همچنان تا پایان اردیبهشت معرفی‌نامه برخط صادر می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به عدم برگزاری مناقصه بیمه تکمیلی درمان سال ۱۴۰۳ و برای تسهیل روند درمانی بیمه شدگان مشترک این صندوق، تا پایان اردیبهشت و مشخص شدن برنده مناقصه، برای خدمات بستری، اعمال جراحی، رادیوتراپی، تهیه داروی بیماران خاص و شیمی درمانی در مراکز درمانی طرف قرارداد با شرکت آتیه سازان حافظ معرفی‌نامه آنلاین صادر می‌شود.

پذیرش امانی اسناد خسارت درمانی سال ۱۴۰۳ نیز در شعب آن شرکت همچنان صورت می پذیرد و بنابراین جای نگرانی برای بازنشستگان نیست.

در این اطلاعیه به افراد تحت پوشش خدمت بیمه تکمیلی درمان صندوق بازنشستگی کشوری توصیه شده است که با توجه به عدم ثبت مدارک در سامانه نرم افزاری بیمه، بیمه شدگان، اسناد ۱۴۰۳ را تا مشخص شدن شرکت بیمه برای سال ۱۴۰۳، نزد خود نگهداری کنند.

 اکنون شرکت بیمه آتیه سازان حافظ با هدف تنظیم بازار کیفی بیمه تکمیلی درمان در سطح کشور بازنشستگان را بر عهده دارد.

همچنین پیش از این اداره کل خدمات رفاهی صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود: مهلت پذیرش اسناد خسارت متفرقه درمانی سال ۱۴۰۲ صرفا تا پایان اردیبهشت سال ۱۴۰۳ است.

از شرکت آتیه سازان خواسته شده تا این موضوع ضمن اطلاع رسانی به همه شعب و نمایندگی های آن شرکت در سراسر کشور، به شکلی برنامه‌ریزی شود که با همه مراجعان حداکثر همکاری صورت گرفته و موضوع به آنها اطلاع داده شود./مکتوب نامه

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار