یارانه معیشتی 1 میلیون تومانی به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی

آیین توزیع ۲۰۰۰ بسته معیشتی تهیه شده از محل موقوفه مرحومه خیرالنسا به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی و خانواده‌های زندانیان آذربایجان شرقی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، مدیرکل اوقاف و امور خیریه، مدیرکل کمیته امداد، مدیر کل بهزیستی و جمعی از مدیران و مسئولان استانی برگزار شد.

یارانه معیشتی 1 میلیون تومانی به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی

به گزارش زنهار، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی روز پنجشنبه در این آیین اظهار کرد: از حمایت‌های متولیان امر به خصوص اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تشکر و قدردانی می‌کنیم.

وی یادآور شد: موقوفه خیر النسا در دهه ۶۰ به تعدادی از خیران داده شده و در سایه تلاش متولیان عزیز و پیگیری‌هایشان خدمات ارزشمندی برای مستضعفان ارائه شده است.

حجت الاسلام و المسلمین سید شهاب الدین حسینی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی نیز در این آیین ضمن گرامیداشت یاد و خاطر واقفه نیک اندیش خانم خیر النسا بیان کرد: سالیان سال است که به یاد این واقفه همه ساله اقدامات نیکی صورت می‌گیرد به طوریکه سال گذشته ۱۵۰۰ بسته بین مددجویان و افراد نیازمند و خانواده‌های زندانیان توزیع شده و در اختیارشان قرار گرفت و امسال به تعداد ۲۰۰۰ بسته افزایش یافت.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی یادآور شد: ارزش ریالی این بسته ها حدودا یک میلیون تومان بوده و شامل مرغ، روغن، ماکارونی، چای، قند، رب و … است.

حجت الاسلام حسینی در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: از همراهی و حمایت مجموعه‌های ذیربط قدردانی می‌کنیم و امیدواریم این اقدامات بیش از پیش شود.

طی این آیین دو هزار بسته معیشتی از محل موقوفات خیرالنسا با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه، کمیته امداد و بهزیستی استان به مددجویان و نیازمندان تحت پوشش و خانواده‌های زندانیان توزیع شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا ۵ فروردین ۱۴۰۳ داوطلبان استان در برنامه نیابت و باهدف تکریم و دلجویی با ۱۴۲ نفر دیدار و دلجویی داشتند.

علیرضا مثنوی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا ۵ فروردین ۱۴۰۳ داوطلبان استان در برنامه نیابت و باهدف تکریم و دلجویی با ۱۴۲ نفر دیدار و دلجویی داشتند.

وی اضافه کرد: همچنین در طرح غربالگری سلامت ۹۵ نفر داوطلب در قالب ۷۶۰ نفر ساعت در ۱۰ ایستگاه نوروزی با اعتباری بالغ بر ۸۸۹/۲۰۰/۰۰۰ ریال به ۹۸۸ بهره ور ، خدمات مختلف سلامت را ارائه نمودند.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار