معلمان نتایج رتبه بندی و حقوقشان را در این سایت مشاهده کنند/ واریزی این هفته

رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: رتبه‌های جدید ۶۳ هزار معلم شاغل و ۵۶ هزار معلم بازنشسته صادر شد، همچنین تا نیمه‌های مهر به طور کامل فرآیند صدور رتبه‌های جدید به اتمام می‌رسد.

 معلمان نتایج رتبه بندی و حقوقشان را در این سایت مشاهده کنند/ واریزی این هفته

به گزارش زنهار، رتبه بندی معلمان در حال حاضر مهمترین دغدغه این قشر است که اکنون با نزدیک شدن به سال تحصیلی جدید ، تب و تاب مشاهده نتایج بیشتر و بیشتر هم می شود. از این رو در اندیشه معاصر در مورد افزایش حقوق معلمان در مهرماه و نحوه مشاهده نتایج رتبه بندی گزارشی تهیه شده است که جهت کسب اطلاع بیشتر تا پایان مطلب همراهمان باشید.

براساس خبرهای شنیده شده از وزیر آموزش و پرورش، احکام جدید معلمانی که به نتیجه رتبه‌بندی خودمعترض و اعتراض آنها وارد بود و ارتقاء رتبه داشتند در حال صدور است.

معلمان برای اطلاع از نتیجه رتبه‌بندی خود با مراجعه به سامانه www.my.medu.ir در قسمت حکم شاغلین می‌توانند احکام اصلاحیه رتبه صادر شده را ملاحظه کنند.

تأییدیه برخی رتبه‌های چهار از طریق امور اداری شهرستان‌ها دریافت و احکام مربوطه صادر یا در حال صدور است و در طی روزهای آینده نیز تأییدیه رتبه‌های پنج ارسال خواهد شد.

در همین ارتباط عادل خالقی؛ رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش درباره صدور احکام رتبه‌بندی معلمان بعد از ثبت اعتراضات گفت: صدور احکام جدید رتبه‌بندی معلمان آغاز شده است و برای مواردی که تا به امروز در هیئت ممیزه مرکزی بررسی شد، احکام صادر شد.

وی افزود: در این مرحله، رتبه‌های جدید ۶۳ هزار معلم شاغل و ۵۶ هزار معلم بازنشسته را تأیید کردیم و صدور احکام آنها توسط مناطق آموزش و پرورش انجام خواهد شد، همچنین تا نیمه‌های مهر به طور کامل فرآیند صدور رتبه‌های جدید به اتمام می‌رسد.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری درباره معلمان فاقد رتبه گفت: تعداد معلمان فاقد رتبه بعد از بررسی اعتراضات کاهش داشته و هم اکنون تعداد آنها اندک است. برخی که همچنان رتبه‌ای ندارند به دلیل مشکل در مدارک آنهاست و وضعیت معلمانی که در بارگذاری مدارک دچار مشکل شدند را مجدد بررسی خواهیم کرد؛ به عنوان مثال، برخی معلمان با مدرک دکترا و ۲۸ سال سابقه کار، رتبه یک کسب کرده‌اند که این قبیل از افراد به صورت حضوری برای بررسی دعوت می‌‌شوند.

به گفته خالقی، به طور میانگین ۶۵ درصد معلمان در مرحله بررسی اعتراضات یک رتبه ارتقا داشتند همچنین بازنگری آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان از مهر آغاز می‌شود و دستخوش تغییرات خواهد شد.

سامانه هسته گزینش sahap.razaviedu.ir

۶۵ درصد معلمان در مرحله بررسی اعتراضات یک رتبه ارتقا داشتند

وزیر آموزش و پرورش، درباره اعتراضات رتبه‌بندی نیز گفت: تلاشمان این بود که صدور احکام جدید تا پیش از پایان شهریور شروع شود که در هفته جاری آغاز شد.

زمان پرداخت حق‌التدریس معلمان

رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش  درباره زمان پرداخت حق‌التدریس معلمان، اظهار داشت: ان‌شاءالله تمام تلاشمان این است که حق‌التدریس معلمان که حق آنها بر گردن ما هست تا پیش از آغاز سال تحصیلی پرداخت شود.

وی درباره اعتراضات رتبه‌بندی نیز گفت: تلاشمان این بود که صدور احکام جدید تا پیش از پایان شهریور شروع شود که در هفته جاری آغاز شد.

پاداش پایان خدمت فرهنگیان

صحرایی درباره پاداش پایان خدمت فرهنگیان نیز بیان کرد: پاداش پایان خدمت دست سازمان دیگری است، دست ما نیست ولی پیگیری می‌کنیم.

وی در خصوص آخرین پیگیری‌های آموزش و پرورش درباره پاداش پایان خدمت فرهنگیان، افزود: منتظر تأمین منابع هستند؛ در پرداخت پاداش بازنشستگی هرچه سریع‌تر اقدام کنیم، بهتر است. ولی آموزش و پرورش، وزارت بهداشت، نیروهای مسلح و چند دستگاه دیگر مثل هم هستیم. در هر حال پیگیر هستیم.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار