این خودروها ۵۰ میلیون تومان ارزان شدند/ جدول قیمت ها

قیمت خودرو امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ با پیروی از روند هفته گذشته، در اغلب محصولات با افت همراه بود. البته ثبات و افزایش قیمت نیز در برخی محصولات به چشم می‌خورد.

 این خودروها ۵۰ میلیون تومان ارزان شدند/ جدول قیمت ها

 به گزارش زنهار، قیمت خودرو امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۲، پس از استراحت دو روزه به دلیل تعطیلات آخر هفته، از آغاز روند معاملات امروز، با تغییر همراه بود. تعداد محصولاتی که افت قیمتی داشتند به نسبت بیشتر بوده و به اصطلاح دیگر، تعداد فروشندگان بازار بیشتر از خریداران آن است.

قیمت خودروهای فرسوده از چند روز گذشته در اثر انتشار یک خبر کذب، دچار افزایش وحشتناکی شد. انتظار می‌رفت که اثر این افزایش قیمت در خودروهای صفر کیلومتر نیز دیده شود؛ اما با آغاز دوباره روند معاملات، می‌توان مشاهده کرد که نه‌تنها افزایش آن‌چنانی در بازار به چشم نمی‌خورد، بلکه شدت افت قیمت در برخی از خودروها بیشتر نیز شده است.

قیمت خودروهای داخلی نسبت به سایر بازار، از تغییرات کمی برخوردار است.

شاهین G که گران‌ترین خودروی تولیدی شرکت سایپا به شمار می‌رود، با افت تنها یک میلیون تومان، به نرخ ۵۶۴ میلیون تومان رسید.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با مدل ۱۴۰۱ از هاچ‌بک‌های ارزان قیمت ایران خودرو بود که سال گذشته توقف تولید خورد. این خودرو نسبت به روز گذشته حدود پنج میلیون تومان کاهش دارد و در کانال ۴۶۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

پژو ۲۰۷i دنده دستی که رکورددار افت قیمت از آغاز امروز است، حدود ۱۰ میلیون تومان ارزان‌تر شده و به نرخ ۶۰۳ میلیون تومان رسید.

دنا پلاس ۶ دنده توربوشارژ، تنها خودروی داخلی بازار به شمار می‌رود که نسبت به روز گذشته حدود یک میلیون تومان گران‌تر شده و با قیمت ۷۲۸ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

4888506

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار