پیش‌ بینی بورس امروز ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

بورس امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که احتمالا این ده خبر می‌توانند بر روی روند آن تاثیرگذار باشند.

پیش‌ بینی بورس امروز ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش زنهار؛  بورس امروز یکشنبه  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که احتمالا این ده خبر می‌توانند بر روی روند آن تاثیرگذار باشند.

۱- بر اساس اعلام مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، واگذاری سهام در روز ولادت حضرت معصومه (س)، ۳۱ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.

۲- رئیس جمهور در روز‌های آتی سفری دو روزه به اندونزی خواهد داشت.

۳- بانک مرکزی نرخ بازار بین بانکی را برای هفته جاری ۲۳,۷۶ درصد اعلام کرد که این نرخ نسبت به هفته قبل با ۱۵ صدم درصد افزایش همراه شده است

۴- نخستین پذیره‌نویسی الکترونیکی حق تقدم در بازار سرمایه آغاز شد/ کگل اولین شرکتی است که حق‌تقدم الکترونیک پذیره‌نویسی می‌کند.

۵- خبر مهم برای سهامداران «گشان»: فردا یکشنبه نماد با دامنه نوسان نامحدود گشایش می‌یابد

۶- مرکز آمار ایران در گزارشی جزئیات تورم نقطه‌ای و ماهانه فروردین امسال را به تفکیک دهک‌های درآمدی و استان‌ها اعلام کرد که بر اساس آن تورم ماهانه فروردین ۱۴۰۲ نسبت به اسفند ۱۴۰۱ کاهشی بوده است.

۷- امضاء تفاهم نامه واگذاری ۱۰۰۰ دستگاه وانت نیسان دوگانه سوز فی مابین کمیته امداد امام خمینی (ره) و شرکت زامیاد با نماد خزامیا و لبنیات پاستوریزه پاک و امضاء تفاهم نامه واگذاری ۳۰۰۰ دستگاه وانت نیسان دوگانه سوز فی مابین شرکت زامیاد و کمیته امداد امام خمینی (ره)

۸- سهمیه‌بندی برق صنایع فولاد و سیمان از خرداد: شرکت توزیع نیروی برق طی ماه‌های خرداد تا مرداد امسال برق صنایع سیمان و فولاد را بر اساس سه برنامه پیشنهادی سهمیه بندی می‌کند. 

۹- جلسه معارفه شرکت گروه مالی شهر برای عرضه عموم سهام در بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران با نماد"شهر" امروز برگزار شد و احتمالا اواخر هفته گروه مالی شهر عرضه اولیه خواهد شد.

۱۰- ذبیح الله سلمانی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد گفت: امکان خرید صندوق‌های قابل معامله برای متولدین سه ماه دوم سال ۱۴۰۱ از ابتدای خرداد آغاز می‌شود.

 

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار