به راحتی با این کارها حقوق بالای 20 میلیون دریافت کنید

امروزه‌ کسب و کارهای نوین بر اساس نیازهای موجود و با تکیه بر تکنولوژی شکل گرفته‌اند. ظهور و بروز این کسب و کارها تاثیر قابل توجهی بر سبک زندگی خواهند گذاشت. در چنین شرایطی باید برنامه‌ریزی‌های لازم صورت بگیرد تا بتوان به نحو احسن از منابع انسانی و مادی بهره‌برداری کرد.

به راحتی با این کارها حقوق بالای 20 میلیون دریافت کنید

به گزارش زنهار؛ پرفسور سید پدرام موسوی، پست دکترای اقتصاد بین‌الملل اذعان کرد که در آینده نزدیک، بازار کار در حوزه صنایع و حوزه‌های فنی در سطح بین‌الملل از آینده بسیار خوبی برخوردار می‌شوند. مشاغلی که در حوزه فناوری اطلاعات، تعمیر و نگهداری فعالیت می‌کنند، از جمله این کسب و کارها به شمار می‌روند. کاماپرس در ادامه، 7 موقعیت شغلی با حقوق بالای 20 میلیون در اردیبهشت 1402 را مورد بررسی قرار می‌دهد؛

یک شرکت فعال در زمینه حوزه آموزش و فناوری اطلاعات به دنبال نیروی با انگیزه، متعهد و با تجربه در نقش مالک محصول فنی با حداقل حقوق 20 میلیون تومان است. این شرکت در تهران واقع شده و کار در محیطی پویا، بیمه تکمیلی، بیمه تامین اجتماعی و آموزش تخصصی از جمله مزایای همکاری با آن محسوب می‌شود. متقاضیان باید بر تحلیل سیستم‌های نرم‌افزاری و ابزارهای مدیریت محصول در حوزه Agile تسلط کافی داشته باشند.

یک مزون لباس زنانه در تهران نیازمند همکاری با یک مدیر داخلی خانم با حداقل حقوق 22 میلیون تومان است. محدوده سنی متقاضیان باید بین 30 الی 40 سال بوده و داشتن سابقه کاری اهمیتی ندارد. ساعت کاری 11 تا 6 عصر (شنبه تا چهارشنبه) بوده و مزون در محدوده بلوار فردوس قرار دارد.

یک هلدینگ فعال در حوزه فولاد برای کارخانه خود واقع در کهریزک از تکنسین نگهداری و تعمیرات، با شرایط مناسب کاری دعوت به همکاری می‌کند. حقوق تعیین شده برای این شغل، ماهیانه 22 میلیون تومان بوده و ناهار، کارانه، اضافه کاری، بیمه تکمیلی و… از دیگر مزایای همکاری با این هلدینگ به شمار می‌رود. فرد متقاضی باید دارای دیپلم یا فوق دیپلم برق-گرایش قدرت بوده و به PLC تسلط کافی داشته باشد.

یک شرکت معتبر در تهران جویای همکاری با یک کارشناس تست نفوذ و امنیت با حداقل حقوق 24 میلیون تومان است. آشنایی عمیق با مفاهیم، استانداردها و پروتکل‌های امنیتی، تخصص فنی و دانش کاربردی در امنیت شبکه، دانش کاربردی در زمینه تست نفوذ و ارزیابی امنیتی و… از جمله شرایط احراز در این موقعیت شغلی محسوب می‌شود.

یک مجموعه فروشگاه پوشاک در ایران، مدیر منطقه‌ای با تجربه جهت مدیریت شعبه بندرعباس استخدام می‌کند. حقوق در نظر گرفته شده برای این سِمت شغلی 26 میلیون تومان بوده و داشتن بیش از 6 سال سابقه کاری مرتبط الزامی است. تسلط به راه‌اندازی و آموزش شغل، تسلط به سیستم‌های زنجیره‌ای و آشنایی با حسابداری فروشگاه از جمله شرایط مورد نیاز برای احراز در این موقعیت شغلی است.

یک مجموعه معتبر در حوزه بازرگانی، تولید و توزیع محصولات آرایشی و بهداشتی، کارشناس فروش به صورت حضوری و تمام وقت استخدام می‌کند. حداقل حقوق پرداختی برای این موقعیت شغلی ماهیانه 30 میلیون تومان است. متقاضیان باید حداقل یکسال سابقه کار در فروش داشته و از فن بیان خوبی برخوردار باشند.

یک شرکت معتبر در تهران آماده همکاری با توسعه‌دهنده ارشد بک‌اند به صورت دورکار است. حقوق در نظر گرفته شده برای این موقعیت شغلی 30 میلیون تومان بوده و کار به صورت تمام وقت است. حداقل 6 سال تجربه کاری در زمینه توسعه برنامه‌های بک‌اند با Go lang، آشنایی کامل با دیتابیش‌های رابطه‌ای SQL، تسلط به تست‌نویسی و روش‌های تضمین کیفیت کد و… از جمله مهارت‌های الزامی برای احراز در این شغل محسوب می‌شود.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار