خبری مهم درباره واریز یارانه نقدی اردیبهشت

سخنگوی ستاد هدفمندی یارانه گفت: یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۴۷ مربوط به اردیبهشت به حساب سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه در سراسر کشور واریز شد.

خبری مهم درباره واریز یارانه نقدی اردیبهشت

به گزارش زنهار؛ خانم طیبه حسینی گفت: یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۴۷ مربوط به اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ به حساب کلیه سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه در سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه قابل برداشت است.

به گفته او،  طبق سنوات گذشته سرپرستان خانوار جزء دهک‌های اول تا سوم مبلغ ۴۰۰ هزار تومان  و دهک‌های چهارم تا نهم  مبلغ ۳۰۰ هزار تومان  به حسابشان واریز شده است.

حسینی ادامه داد: خانوارهایی که از کالابرگ الکترونیک استفاده کرده اند،  مابه التفاوت آن به حسابشان واریز می شود و چنانچه سرپرستان خانوار از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند رقم کامل یارانه برای ایشان قابل برداشت است.

 سخنگوی ستاد هدفمندی یارانه گفت: اگر سرپرستان خانوار پیش از این نسبت به دریافت تسهیلات قرض الحسنه ۱۰ میلیون ریالی دوم کرونا اقدام نموده‌اند، باقی مانده اقساط این تسهیلات از مبلغ واریزی به حساب آنان کسر خواهد شد. همچنین سرپرستان خانواری که تسهیلات اعزام به عتبات عالیات (اربعین) را دریافت نموده اند اقساط این تسهیلات به نسبت بعد خانوار از حساب ایشان کسر خواهد شد.

او گفت: طبق قانون بودجه،  میزان یارانه پرداختی تا پایان سال تغییری ندارد و در این مرحله یارانه هیچ یک از سرپرستان خانوار حذف نشده است.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار