قیمت 206 امروز شوکه کننده شد/ اظهارات وزیر صمت پراید را گران کرد +جدول

بر اساس گزارش های میدانی و اظهارات فعالان بازار خودرو، روند نزولی قیمت ها در این بازار متوقف شده و اغلب خودروها با افزایش قیمت نسبت به هفته گذشته معامله می شوند. پراید هاچ بک و پژو 206 تیپ 2 از جمله خودروهای شاخصی هستند که مجددا وارد فاز گرانی شده اند.

قیمت 206 امروز شوکه کننده شد/ اظهارات وزیر صمت پراید را گران کرد +جدول

به گزارش زنهار، عامل دیگری که فعالان بازار خودرو به عنوان دلیل صعودی شدن قیمت ها در بازار از آن یاد می کنند اظهارات مکرر وزیر صنعت در مخالفت با واردات خودرو خارجی است که انتظار برای تغییر و تحولی جدی در حوزه واردات خودرو را کمرنگ کرده و این درحالیست که به نظر می رسید مجلس با تصویب طرح واردات مشروط به شدت پیگیر آزادسازی واردات خودرو است.

گرانی آرام و تدریجی انواع پراید 

قیمت ها در بازار خودرو در هفته جاری میل به افزایش دارند و برخی خودروهای شاخص و ارزان قیمت استارت گرانی را با تغییر یک میلیونی قیمت زده اند. برای مثال طبق گزارش خبر آنلاین و بررسی های میدانی بازار، انواع پراید یک میلیون تومان گران تر از هفته قبل به فروش می رسد به این معنی که  پراید هاچ بک (سایپا ۱۱۱) از ابتدای هفته تاکنون یک میلیون تومان گران شده و این خودرو در حال حاضر ۱۵۳ میلیون تومان به فروش می رسد.

خبر آنلاین گزارش کرده است که پراید ۱۳۲ نیز در این مدت یک میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۱۳۲ میلیون تومان قیمت خورده است و پراید وانت (سایپا ۱۵۱) مدل ۱۳۹۹ نیز از ۱۴۵ میلیون تومان در آخرین روز هفته گذشته امروز به ۱۴۶ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت یک میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۱۵۲ میلیون تومان قیمت خورده است.

بالا رفتن پژو 206 تیپ 2 از سربالایی گرانی

بر اساس این گزارش پژو ۲۰۶ تیپ ۲ صفر کیلومتر مدل ۱۳۹۹ در هفته جاری افزایش قیمت یک میلیون تومانی داشته و در حال حاضر ۲۳۴ میلیون تومان قابل خریداری است و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز از ۲۹۳ میلیون تومان در آخرین روز هفته گذشته امروز با افزایش قیمت ۲ میلیون تومانی امروز  ۲۹۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

در ادامه جدول قیمت های جدید خودرو را مرور می کنیم:

 

15a8e6cZkxOq

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار