درخواست طلاق از شوهری که فقط به آرزوهایش فکر می‌کند

الهام و شوهرش مسعود تصمیم گرفته‌اند که از هم جدا شوند. مسعود می‌گوید این تصمیم را الهام گرفته و او هم قبول کرده است. دلایلی که الهام برای این جدایی دارد از نظر خودش مهم است. این زن از زندگی‌اش می‌گوید.

درخواست طلاق از شوهری که فقط به آرزوهایش فکر می‌کند

به گزارش زنهار، الهام و شوهرش مسعود تصمیم گرفته‌اند که از هم جدا شوند. مسعود می‌گوید این تصمیم را الهام گرفته و او هم قبول کرده است. دلایلی که الهام برای این جدایی دارد از نظر خودش مهم است. این زن  از زندگی‌اش می‌گوید.

*چه مدتی است ازدواج کرده‌اید؟

5 سال پیش ازدواج کردیم.

*چرا قصد طلاق داری؟

می‌خواهم جدا شوم چون شوهرم خیلی بی‌مسئولیت است. او هیچ مسئولیتی نسبت به من قبول ندارد و دنبال آرزوهایش است.

*چه انتظاری از شوهرت داری که برآورده نمی‌کند؟

او اصلا نسبت به من احساس مسئولیت ندارد. مثلا هیچ وقت برایش مهم نیست پول دارم یا نه. او اصلا برایش مهم نیست که من کجا هستم و با چه کسانی به مهمانی می‌روم. من نسبت به این بی‌تفاوتی‌ها خیلی ناراحتم.

*شغل شوهرت چیست؟

او در یک شرکت کار می‌کند و همیشه دنبال آرزوهای خودش است. او برای خودش ماشین می‌خرد، سفر می‌رود و می‌خواهد با دوستانش خوش بگذارند.

*چطور با هم ازدواج کردید؟

ما در شرکت همکار بودیم. در آنجا با هم آشنا شدیم و نامزد کردیم و بعد هم عقد کردیم. من هیچ وقت فکر نمی‌کردم مسعود چنین فردی باشد.

*اول نمی‌دانستی او بی‌مسئولیت است؟

فکر می‌کردم با گذر زمان درست می‌شود اما مسعود بدتر شد. او به من می‌گوید خودت پول‌هایت را جمع کن و خانه بخر. خودت خرجی خودت را بده و …. من مردی می‌خواهم که بتوانم به او تکیه کنم نه اینکه همه مشکلاتم را خودم حل کنم.

*خانواده‌ات به این جدایی راضی هستند؟

نه. آنها خیلی مخالفت می‌کنند اما من تصمیم خودم را گرفته‌ام. دیگر نمی‌توانم به این وضعیت ادامه بدهم.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار