همسرکشی بخاطر تماس تصویری

مرد انگلیسی وقتی همسرش را در حال تماس تصویری با فرد دیگری دید، او را به قتل رساند و جسدش را به رودخانه انداخت.

همسرکشی بخاطر تماس تصویری

به گزارش زنهار، در سال ۲۰۱۹ دختری بنگلادشی به نام سوما که آن‌زمان ۱۹سال داشت، با امینان رحمان، کارگر رستورانی در انگلیس که ۴۱ساله بود ازدواج کرد و یک سال بعد برای شروع زندگی مشترکش با این مرد راهی انگلیس شد.

زندگی آنها به خوبی و آرامی پیش می‌رفت، تا اینکه در سال ۲۰۲۳، درحالی‌که یک سال از سفر سوما به انگلیس گذشته بود و این زوج صاحب یک فرزند شده بودند، سوما متوجه شد که ازدواج‌شان اشتباه است و او نمی‌تواند با امینان که مرد خشنی است زندگی کند. او چندبار قصد جدایی داشت؛ اما خانواده‌اش اجازه این کار را ندادند و این در حالی بود که زن جوان در همان سال با فردی به نام شاهین میاح ۲۴ساله از امارات از طریق فضای مجازی آشنا شد.

سوما در ابتدا به او نگفته بود که ازدواج کرده است؛ اما ۸‌ماه بعد این ماجرا لو رفت. با وجود این آنها به ارتباط خود ادامه دادند، تا اینکه در شامگاه ۲۹آوریل سال گذشته، وقتی سوما در حال صحبت با دوست مجازی‌اش بود، امینان وارد آپارتمان‌شان در شرق لندن شد. او با دیدن این صحنه خشمگین شد و با حمله به‌سوی سوما در مقابل چشمان فرزندشان و همچنین شاهین که به‌صورت آنلاین در حال تماشای آنها بود، سوما را خفه کرد. او سپس جسد مقتول را در چمدانی قرار داد و درحالی‌که فرزند شش‌ماهه‌اش را در آغوش داشت، چمدان را به بیرون از خانه برد و آن را در رودخانه لی انداخت و به خانه بازگشت.

چمدان حاوی جسد سوما ۱۰روز بعد در ساحل رودخانه کشف شد و بلافاصله پلیس در جریان قرار گرفت. پلیس تحقیقات خود را آغاز کرد و کارآگاهان صدها ساعت فیلم‌های ضبط‌شده در دوربین مداربسته را تجزیه و تحلیل کردند و درنهایت موفق شدند قاتل را شناسایی و دستگیر کنند. او چند روز پیش دستگیر شد و گفته می‌شود با حبس ابد روبه‌رو خواهد شد.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار