معلمان بخوانند

پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی دبیری و هنرآموزی برای تکمیل پرونده صرفاً روز‌های ۱۷ و ۱۸ تیر فرصت دارند.

معلمان بخوانند

به گزارش زنهار، آموزش و پرورش شهر تهران روز‌های ۱۷ و ۱۸ تیر را برای تشکیل پرونده پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون دبیری مشخص کرد.

آموزش و پرورش شهر تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی دبیری و هنرآموزی برای تکمیل پرونده صرفاً روز‌های ۱۷ و ۱۸ تیر فرصت دارند.

در این اطلاعیه آمده است:

پیرو اطلاعیه‌های قبلی در خصوص زمان تشکیل پرونده پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی دبیری و هنرآموزی، تمامی پذیرفته شدگان واجد شرایطی که تاکنون برای تشکیل پرونده و طی مراحل استخدامی مراجعه نکرده‌اند و یا مدارک شأن در مراجعات قبل، ناقص بوده و اکنون به طور کامل، رفع نقص کرده‌اند. می‌توانند صرفاً روز‌های یکشنبه و دوشنبه ۱۷ و ۱۸ تیرماه از ساعت ۱۵ تا ۱۶ با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک مربوطه و به‌صورت کامل به دبیرستان ماندگار البرز به نشانی خیابان انقلاب، زیر پل کالج، خیابان البرز ۲ مراجعه کنند.

بر اساس این اطلاعیه، با توجه به اینکه زمان مذکور، آخرین مهلت برای جاماندگان است، بنابراین پس از زمان مذکور امکان اقدامی در این خصوص مقدور نخواهد بود.

منبع: مهر

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار