حادثه ی تاسف بار / آزار و اذیت به 4 زن در کانتینر

با دستگیری 2مرد خطرناک، 4زن که هفته گذشته در پنسیلوانیا ربوده شده و در یک کانتینر زندانی بودند، نجات یافتند.

حادثه ی تاسف بار / آزار و اذیت به 4 زن در کانتینر

به گزارش زنهار، سه‌شنبه هفته گذشته پلیس شهر اسمیتفیلد پنسیلوانیا در آمریکا تماس عجیبی دریافت کرد که از زندانی شدن 4زن در یک کانتینر در مزرعه‌ای در حومه شهر حکایت داشت.

به‌دنبال این تماس، تیم‌های ویژه از پلیس راهی مزرعه مورد نظر شدند و آنجا را محاصره کردند. مأموران با زیر نظر گرفتن مزرعه، کانتینری را مشاهده کردند که در آنجا پارک بود و مردی ‌که یک اره‌برقی و یک اسلحه در دست داشت مقابل کانتینر قدم می‌زد.

در این شرایط مأموران در یک عملیات ضربتی وارد مزرعه شدند اما مرد مسلحی که مراقب کانتینر بود با دیدن پلیس به همراه مرد دیگری که داخل مزرعه بود به سمت‌ کوه‌های اطراف گریختند.

گروهی از مأموران به تعقیب آنها پرداختند و موفق شدند هر دو را دستگیر کنند و دومین گروه از مأموران پلیس به سراغ کانتینر رفتند و پس از گشودن در آن با 4زن روبه‌رو شدند که همگی در وضعیت دردناکی به سر می‌بردند.

مقامات پلیس پنسیلوانیا اعلام کردند که این 4زن در روزهای مختلف از سوی 2مرد خطرناک ربوده شده بودند. پلیس همچنین اعلام کرده که متهمان که کارلون جکسون 29ساله و آیزایا راجرز 19ساله هستند، به اتهامات متعددی ازجمله آدم‌ربایی، آزار جنسی و سایر جرایم دستگیر شده‌اند.

به ‌گفته پلیس، این 2متهم پس از ربودن زنان جوان، آنها را در کانتینر زندانی و تهدید کرده بودند که اگر به خواسته‌هایشان تن ندهند، اعضای بدنشان را با اره قطع خواهند کرد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که متهمان قربانیان خود را آزار و اذیت کرده بودند که در حال حاضر هر 2متهم در بازداشت به‌ سر می‌برند.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار